Msi ge70 vs gx703be

Bence hangisi hoşuna gidiyorsa onu al.

Fakat ben alacak olsam GX70 alırdım. Sırf ondaki kasa için alınır. Ve oyunlarda AMD daha fazla destek olmaya başladı.

Prisoner[OF]Games;205019 dedi:
Render'la işin yoksa işlemciyi çok takma bence.
Dostum Laptoptan bir şikayetin var mı?

- Crysis 3,Battlefield 4 gibi oyunlarda denedin mi en yüksek ayarlarda kaç fps alıyorsun?
- Cihazın Herhangi bir eksisi var mı?
- En önemlisi pişman mısın yoksa iyi ki GE70'i değil bunu almışım mı Diyorsun.

Bf4 daha denemedim fakat Crysis 3 her şey full 1920*1080 min. 20 fps alıyorum. Bf3 her şey en full 1920*1080 30+ fps alıyorum. GE70 in oyun konusundaki performansı buna çok yakınsa keşke alsaydım diyebilirim çünkü render alamıyorum çok uzun sürüyor:(
GE70 kullana birisi bu oyunlarda kaç fps aldığını yazarsa daha iyi olabilir:) Zaten sırf render için satmak istiyorum GX70'imi.

Prisoner[OF]Games;210771 dedi:
Bf4 daha denemedim fakat Crysis 3 her şey full 1920*1080 min. 20 fps alıyorum. Bf3 her şey en full 1920*1080 30+ fps alıyorum. GE70 in oyun konusundaki performansı buna çok yakınsa keşke alsaydım diyebilirim çünkü render alamıyorum çok uzun sürüyor:(
GE70 kullana birisi bu oyunlarda kaç fps aldığını yazarsa daha iyi olabilir:) Zaten sırf render için satmak istiyorum GX70'imi.
Artık Ali Güngör'den alırız. FPS değerlerini ve kullanıcı yorumlarını. :)

Fps değerleri notebookcheck'te var.
Sadece oyun oynuyacaksan, render ıle işin yoksa, iyi bir pc istiyorsan gx70 al. Haziranda ben de ondan alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı