Siyah ekran hatası ve erişim izni nasıl açılır?

dyroxl

Zeptopat
Daha fazla  
Tüm dosyalarımın erişimini açmak istiyorum ama açamıyorum ve PC'yi açınca ilk 10dk siyah boş bir ekran veriyor. 10 dknin sonunda açılıyor açıldığında da şu hatayı veriyor "Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi öğeye erişmek için gereken izniniz olmayabilir." bir de bu hatayı hep program Files'in windowsapps klasöründe veriyor. Onunda erişimini açamıyorum. Yardım lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba! Böyle bir hata karşıma çıksa muhtemelen format atmayı tercih ederdim ama bu sorunu format atmadan çözmek istiyorsanız internetten bulduğum çözümleri aktarmaya çalışabilirim.
Bu siyah ekran hatasının ekran kartından kaynaklandığını varsayarsak ekran kartı sürücünüzü güncelleştirmenizi öneririm. Ayrıca yanlış ekran kartı sürücüsü kullanıyorsanız bu hatayı almış olabilirsiniz.

Merhaba! Böyle bir hata karşıma çıksa muhtemelen format atmayı tercih ederdim ama bu sorunu format atmadan çözmek istiyorsanız internetten bulduğum çözümleri aktarmaya çalışabilirim.
Bu siyah ekran hatasının ekran kartından kaynaklandığını varsayarsak ekran kartı sürücünüzü güncelleştirmenizi öneririm. Ayrıca yanlış ekran kartı sürücüsü kullanıyorsanız bu hatayı almış olabilirsiniz.
gta 5 mod indirmiştim ondan sonra bunlar olmaya başladı dosyasını sildim hala devam ediyor bu sorun virüs taramasında da hiçbirşey çıkmıyor görev yönetici vb şeyleri açamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı