MSI GE73VR 7RE-085TR nasıldır?

Cihaz güzel fakat pahalı. Çok daha düşük fiyatlara Monster modelleri var.

Fiyat konusunu ayrı bir konuşmak şartı ile;

Ürünün soğutma sistemi güzel ama oyunlarda tam olarak yeterli değil. Mümkünse oyun oynamayı düşünüyorsanız harici bir soğutucu kullanın.
Edit: Ürünün eksi yanı bana göre 3 MS ekrana sahip olması. Laptop kullanmak tercih meselesi tabi ki ama bu fiyata 1 ms bir masa üstü sistem toplanabilir. Bunun dışında kasası ve klavyesi yani tasarımı çok iyi bir ürün.

Son düzenleme:
GS serisi taşınabilirlik sağladığı için her zaman daha ince, şık oluyor. Kompakt mühendislik ve özel fanlar. Kasa kalitesi sebebiyle bile ayrı bir yerde.

17.3 inç geniş ekran ve rahatlık demek ama bu biraz GS serisinin taşınabilirliğinden götürüyor, karar sizin.

Bir yorumda 3 ms eleştirisi gördüm, laptop ekranlarında bu süper bir değer, normal monitör bilgisini laptop panellerinde tam olarak kullanamazsınuz. Bu hatalı bir yorum olmuş. 5 ms laptop panelleri de çok hızlıdır. Şu an çoğu kullanıcının kullandığı laptop paneli 10-15 ms hatta daha uzun piksel tepki süresine sahiptir.

Elbette incelersek çok daha güzel bilgi verebileceğim.

GS serisi taşınabilirlik sağladığı için her zaman daha ince, şık oluyor. Kompakt mühendislik ve özel fanlar. Kasa kalitesi sebebiyle bile ayrı bir yerde.

17.3 inç geniş ekran ve rahatlık demek ama bu biraz GS serisinin taşınabilirliğinden götürüyor, karar sizin.

@Ali Güngör bey siz GS modelinden bahsetmişsiniz, ürün GE modeli. Bu iki model arasında (GE vs GS) arasında hangisini tercih ederdiniz?

Eğer iade etme şansınız varsa daha ucuza GTX 1070 ekran kartlı ve 120Hz 3ms ekranlı GE73VR 7RF modelini alabilirsiniz.

MSI GE73VR 7RF(Raider)-270XTR Intel Core i7 7700HQ 16GB 1TB Fiyatı

Bu bilgisayarı vatan bilgisayardan kampanyalı 7.700 liraya aldım ben
Kaça almıştınız bilgisayarı?
7.700 tl aldım vatan bilgisayardan

Bir yorumda 3 ms eleştirisi gördüm, laptop ekranlarında bu süper bir değer, normal monitör bilgisini laptop panellerinde tam olarak kullanamazsınuz. Bu hatalı bir yorum olmuş. 5 ms laptop panelleri de çok hızlıdır. Şu an çoğu kullanıcının kullandığı laptop paneli 10-15 ms hatta daha uzun piksel tepki süresine sahiptir.

Elbette incelersek çok daha güzel bilgi verebileceğim.
Açıklama için teşekkürler detaylı inceleme yapmanızı sabırsızlıkla bekliyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı