MSI GeForce RTX 3060 Ti Ventus 2X OC 8 GB iyi mi?

MSI RTX 3060 Ti'ı hangi siteden 5399 TL'ye buldunuz acaba?
Qp Bilişim'den aldım hocam.
@enonertetanem hava akışı iyi bir sistemde yine kabul edilebilir değerlerde olur ama izlediğim bir videoda 85 dereceleri zorluyordu. Bende arada ki farkı verip Gaming X aldım.

Bu Video'nun "alınmaması gerekenler" bölümünde vardı ve 85 dereceyi gören videoyu bulamadım ama bana güvenebilirsiniz. Alırken çok araştırdım. Genelde zaten Ventus serisi sorunlu çıkıyor. Ardından XS gibi PCB'si güçlendirilmiş şekilde tekrardan piyasaya sürülüyorlar. 300-400 TL'den kaçınmamak lazım bu bütçede bence.

Bu Video'nun "alınmaması gerekenler" bölümünde vardı ve 85 dereceyi gören videoyu bulamadım ama bana güvenebilirsiniz. Alırken çok araştırdım. Genelde zaten Ventus serisi sorunlu çıkıyor. Ardından XS gibi PCB'si güçlendirilmiş şekilde tekrardan piyasaya sürülüyorlar. 300-400 TL'den kaçınmamak lazım bu bütçede bence.
Sorunu yok da giriş seviye bir ürün sadece, güzel bir fiyatı varsa almamak için bir sebep yok.

Qp Bilişim'den aldım hocam.
@enonertetanem hava akışı iyi bir sistemde yine kabul edilebilir değerlerde olur ama izlediğim bir videoda 85 dereceleri zorluyordu. Bende arada ki farkı verip Gaming X aldım.
MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING X TRIO 8GB 256 Bit Ekran Kartı şu ekran kartı sanırım.
Şu anda stokta yok ama eğer stoklara da 5399 TL gelirse çok mantıklı bir seçenek.
Diğer sitelerdeki fiyatlara göre bu ekran kartına 5399 TL çok düşük bir meblağ, umarım bir sıkıntı çıkmaz.

Geri
Yukarı