Elektronik MSI GeForce RTX 4080 16 GB Gaming X Trio 16 GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı 40.344 TL

Duplicate

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uzakyol Vardiya Zabiti
Merhaba, MSI GeForce RTX 4080 16 GB Gaming X Trio modeli Vatan Kart'a özel sepette 40.344 TL'ye denk geliyor. Bu fiyatlara MSI'ın Ventus modelini ya da PNY, Zotac gibi markaları tercih etmek istemeyenler için bence güzel bir tercih. Normalde Zotac markasını tercih edecektim ben de indirimi görünce tercihimi bu modelden dolayı kullandım. Linki aşağı bırakıyorum. Herkese keyifli alışverişler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta Palit GameRock 32 k ya düşmüştü bence üst segment aramayanlar almamalı.
Trio bu seride pek üst segment değil aslında. ROG kalitesi yok. Ben de Gainward Phantom kullanıyorum, Palit Gamerock ile iç komponent yapısı tamamen aynı. Hem 3 yıl garantili, hem bence görüntüsü hoş, hem de 63 dereceyi geçtiğini görmedim en ağır senaryoda bile. Fanlarında da rahatsız edici bir ses duymadım. Genelde düşük devir çalışıyor zaten. Yani çok lükse kaçılmadıkça Gamerock tarzı kartlar fazlasıyla mantıklı. 4090'da komponent kalitesi daha önemli tabi, iç yapı kalitesi daha çok farkediyor o canavarda.

Msi Gaming serisi Asus Tuf muadili, Rog ile karşılaştırmak haksızlık olur.

Msi Suprim serisi Rog muadili.

Gainward Phantom gördüğüm kadarıyla Ventus - Gaming arasına denk geliyor.

Kart boyutları genel bir fikir verecektir.

Geri
Yukarı