MSI GG Force GC20 vs 8BitDo Ultimate C vs Trust 22258 GXT vs Logitech F710

bümbalak

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F RTX 2060 12 GB OC
16 GB RAM 480GB SSD
Meslek
Öğrenci
Artıları ve eksileri nedir? Nasıl kollardır? Ölü bölge veya herhangi bir kronik sorunları var mı? Detaylı bir şekilde bildirin ve arasından hangisi nesnel olarak daha iyi yazınız. EA FC 24 ve Warzone gibi oyunlar oynayacağım kısac her şey için kullanacağım. Uzun kullanım ömrü ve kablolu kablosuz olmamak üzere 2000TL'yi aşmayacak şekilde önerilerinizi bekliyorum.
1.
2.
3.
Olarak da sıralama yaparsanız alternatif olarak sevinirim.

8BitDo Ultimate C 2.4G Purple Wireless Controller Compatible with Windows, Android​

(Çok kaliteli, Xbox 9. nesil kalitesine yakın olduğunu duymuştum ama emin değilim) (Xbox kalitesini de bilmiyorum)

(Siyahını da alabilirim ve şu anlık bunu almak istiyorum) ama daha önce hiç analog konumunun böyle değişik bir şekilde olduğu kollardan kullanmadım.
1 kere kol kullandım oda çakmaydı zaten :D "adam" gibi bir kol almak istiyorum.

(Pek duymadım ve hiç güvenmiyorum çakma bir kol gibi duruyor ama gelen yorumlar olumlu)

(Pek güncel değil ama kaliteli olduğunu biliyorum ayrıca analog konumlarının DualShock gibi yan yana olması da benim için bir artı son çare olarak bunu alırım diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz bu kol hakkında?)

Logitech ve Trust'ı direkt ele zaten hiç düşünme bile. Bende Xbox kontrolcüsünün yanında MSI GC30 var yakın zamanda wireless adaptörü bozuldu. Açıkçası kullanırken de hiç sevmiyordum, malzemesi çok dayanıklı ama özellikle tetik ve rb lb tuşları çok kalitesiz hissettiriyordu. Dpad tuşlarına basarken zorlanıyordum . 8bitdo Ultimate C aldım onun yerine yarın elimde olacak muhtemelen. MSI kontrolcüsünden daha iyi olduğuna adım gibi eminim.

Logitech ve Trust'ı direkt ele zaten hiç düşünme bile. Bende Xbox kontrolcüsünün yanında MSI GC30 var yakın zamanda wireless adaptörü bozuldu. Açıkçası kullanırken de hiç sevmiyordum, malzemesi çok dayanıklı ama özellikle tetik ve rb lb tuşları çok kalitesiz hissettiriyordu. Dpad tuşlarına basarken zorlanıyordum . 8bitdo Ultimate C aldım onun yerine yarın elimde olacak muhtemelen. MSI kontrolcüsünden daha iyi olduğuna adım gibi eminim.
yarın buraya tekrar yazar mısın rica etsem?
almayı düşünüyorum bende, 8bitdoyu hiç duymadım ama oldukça kaliteli yorumlar gördüm
msi cg30a bütçem yeter mi bilmiyorum
ayrıca siyah dışında alınmaya değecek renk seçenekleri kötü ya

yarın buraya tekrar yazar mısın rica etsem?
almayı düşünüyorum bende, 8bitdoyu hiç duymadım ama oldukça kaliteli yorumlar gördüm
msi cg30a bütçem yeter mi bilmiyorum
ayrıca siyah dışında alınmaya değecek renk seçenekleri kötü ya
Elimde şu an MSI bunun yanından bile geçemez tahmin ettiğim gibi.

fifa vs oynadın mı algılıyor mu daha detaylı anlatır mısın kolu msi koluna kıyasla ne gibi + ve eksileri var
Oyunları algılamasında bir problem yok standart Xbox kolu gibi çalışıyor. MSI kolundan daha hafif, malzemesi daha kaliteli hissettiriyor. Dpad MSI gibi sert değil daha yumuşak. Arka buton ve tetik tuşları MSI'daki gibi 10 liralık plastik gibi değil. MSI koluna göre eksilerine gelirsek MSI'da analog daha kaygan ve yumuşak. MSI'ın XYAB tuşları daha iyi gibi.

Oyunları algılamasında bir problem yok standart Xbox kolu gibi çalışıyor. MSI kolundan daha hafif, malzemesi daha kaliteli hissettiriyor. Dpad MSI gibi sert değil daha yumuşak. Arka buton ve tetik tuşları MSI'daki gibi 10 liralık plastik gibi değil. MSI koluna göre eksilerine gelirsek MSI'da analog daha kaygan ve yumuşak. MSI'ın XYAB tuşları daha iyi gibi.
anladım, geç cevap yazdığım için özürlerimi sunarım, daha önce hiç iki analogun farklı noktalarda bulunduğu bir kol kullanmadım çok zor mu?

Geri
Yukarı