MSI GP62 Donma Sorunu

Yazılımsal olduğu kesin. Cihazı öneriyomusun?
ben 5200 verdim haftasonu baya bi indirim olacakmış bi araştır 5000 e de alabilirsin .. pc den çok çok iyi anlayan kim varsa hepsi al dedi zaten çok araştırdım sonra aldım. Makina çok güzel herşeyiyle . Fakat daha tam performans alamadım ben . ssd sonradan takılırsa zaten ucak gibi olur . bu yaşadığım olay da kesin çözülür ssd ile .

ben 5200 verdim haftasonu baya bi indirim olacakmış bi araştır 5000 e de alabilirsin .. pc den çok çok iyi anlayan kim varsa hepsi al dedi zaten çok araştırdım sonra aldım. Makina çok güzel herşeyiyle . Fakat daha tam performans alamadım ben . ssd sonradan takılırsa zaten ucak gibi olur . bu yaşadığım olay da kesin çözülür ssd ile .
Şuan vatanda 4900TL %18 indirim var. Cihazda subwoofer varmı? Ve çift fanmı? Disk problemini kafana takma ben eski pcmi win10 yüklediğimde bende de oldu birşeyler yaptım düzeldi.

Subwoofer hakkında hiçbir bilgim yok , bu pc de dert edebileceğin son şey bence ısınma çift fan ve mükemmel çalışıyor

İyi günler sorununuz düzeldi mi? Bende bunun i5 7300hq olanından alacam. Ama sizde böyle bir sorun görünce biraz işkillendim.
Sorunum düzeldi. Bu konularda acemi olduğumdan hep sora sora öğrendim. Alacağın makina da ssd olsun kesinlikle ve tavsiyem vatandan alacaksan kesinlikle kdv indiriminden al zaten dolar uçuk halde

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı