MSI GT70 - i7 4800MQ GTX780M Oyun Testleri

Merhaba,
Yine oyun testleriyle karşınızdayım.
Daha önceki testlerim;
ASUS X550JK-XO012D Oyun Testleri
G3258 & GTX750Ti Oyun Testleri

Laptop'un tam modeli MSI GT70 2PC Dominator Pro. Orjinal modelinde SSD yok. Oyun testlerini HDD üzerinden yaptım.
Konuyu testleri yapmadan açtım. Çünkü öncelikle sizin istediğiniz testleri yapacağım. Tabi bu arada istek gelsede gelmesede kendi programıma göre videoları ekleyeceğim. Testler başladıktan sonra iletinin bu kısmını silip düzenleyeceğim.

Laptop'un Özellikleri:

İşlemci: Intel Core i7-4800MQ 2.7 GHZ (Turbo Boost ile 3.7 GHZ)
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780M 4 GB GDDR5
Bellek: 8 DDR3 1600MHz Ram
Depolama 1: 750GB 7200Rpm HDD
Depolama 2: 240GB Kingston SSDNow 450/450
Ekran: 17.3' 1920*1080 Mat

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonraki sürümlerini denemedim. İllaki fark vardır. Korsan sürümünü kullandım zaten.

Testleri yapmadan önce Fan Temizliği ve Macun Yenilenmesi yaptım. İlginç bir şekilde oyunu bir süre oynadıktan sonra sıcaklıklar düşüyor. GTA 5'te görebilirsiniz. Pad'lerin yerleşimiyle alakalı bir sıkıntı olabilir. Testlere devam etmeden bir daha kontrol edeceğim.
Korsan ise normaldir. Orjinal ve en son sürüm olan 1.08 ile eminim High ayarlarda 60 FPS alırsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı