Msi gt70 mi Asus g750 mi

ferman

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar oyuncu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Msi gt70 ve Asus g750 modelleri arasında düşünüp duruyorum karar veremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınma konusunda herhangi bir bilgi var mı? Ayrıca yıllardır Asus kullandığım için Msi hakkında bir bilgim yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isınmaya daha çözüm bulan yok MSI çift fan kullanıyor ama kullanıcılar memnun değil harici laptop soğutucusu gerekiyor ama performans olarak Ge70'in gtx765m ekran kartlı modelleri iyi.

Cok yaratici arkadaslar var, laptop sogutucusu yapmislardi disaridan hava veriyordu iceri. Bulabilirseniz goz gezdirin konulara. 25TL'ye kendine yapmisti bir adam DonanimHaber'de.

Tavsiyen iyi ama msi ge70 kullanan arkadaşlarım hem tasarımsal hem performans açısından sorun yaşıyorlar. Ayrıca gtx850m ve 120gb ssd biraz düşük gibi geldi.

Sadece bu iki ürün arasından ısınma, performans, uzun ömürlü vb. unsurlar karşılaştırılırsa hangisi bir adım önde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı