MSI GTX 960 vs Sapphire R9 380X NITRO 4GB?

Az biraz daha beklersen 960Ti çıkacak onu alırsın. 380X'den çok daha iyi olacağını düşünüyorum.
Şahsen ben de yeni çıkacak olan gtx960ti kartını almak isterim. Fakat ithalatçılar suyunu çıkarır kart elimize 1250tl civarı bir fiyatla gelir... Şu anki kartım hd6570. gta 5'i 1366x768 ayarlarına alıp dx10 a düşürüp oynamaya başladım artık. Bu kartın gta 5'i kaldırması bile bir mucize. Yeni ekran kartı almam şart fakat fiyatlar bu durumda olduğu sürece amd ekran kartları ile devam edeceğiz gibi duruyor.

AMD az güncelleme veriyor olabilir ama ben bir HD 6570 kullanıcısı olarak sürücülerin hatasını görmedim, özellikle son çıkan Crimson sürücüsü ile harika iş çıkarmış AMD, en az 4-5 FPS artış oldu Black Ops 2'de.

AMD az güncelleme veriyor olabilir ama ben bir HD 6570 kullanıcısı olarak sürücülerin hatasını görmedim, özellikle son çıkan Crimson sürücüsü ile harika iş çıkarmış AMD, en az 4-5 FPS artış oldu Black Ops 2'de.
Aynı kartı kullanıyormuşuz hocam :D bo2 oynama şansım olmadı ama 6570'in de devri geçti. Yeni hir ekran kartı şart. En azından bana.

Bana kalırsa R9 380X. Ancak Sapphire doğru bir tercih değil.
Neden Sapphire'in doğru tercih olmadığını açıklar mısınız hocam? :) Bilelim ki bizde almayalım. Bir sapphire kullanıcısı olarak şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Ama servisin birebir değişim yaptığını söylüyorlar(taş gibi kart bir şey olmuyor benimkine).

Technopat Sapphire önermiyor. Genellikle ısı sorunu oluyormuş. Sapphire kullanmıyorum ancak Technopat'ta birçok sorun olduğunu görebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı