MSI GTX760 Twin FrozrGaming mi MSI R9 280 Gaming mi

Eston37

Kilopat
Daha fazla  
Bu ekran kartlarından hangisini almalıyım R9 280 3 GB, GTX760 2 GB arada pek bir fark olur mu 700 lira bütçem var bunlara benzer güzel performansımı aksatmayacak ve ısıtmayacak bir kart arıyorum bunlar iyi mi ? veya bunlardan daha iyileri var mı? Sölerseniz çok mutlu olurum.
Birde benim bilgisayar bayağı bir eski ddr 2 şu an 2 gb ram var bi 2 gb daha alıp 4 gb ram yapıcam kaldırır mı bu bilgisayar yoksa kaldırmaz mı baktım Pci express girişi var 2 adet.
Şimdiden teşekkürler.

Ram'i ilerleyen zamanlarda Upgrade et. Ayrıca işlemcinin darboğaz yapıcağını sanmam. Fakat genede işlemcinin tam ismini yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ram'i ilerleyen zamanlarda Upgrade et. Ayrıca işlemcinin darboğaz yapıcağını sanmam. Fakat genede işlemcinin tam ismini yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz.

İşlemci modeli nedir ?

Tam Olarak : Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50 GHz 2.50 GHz yazıyor
Güç kaynağım Everes daha 2014'ün ortalarında taktırdım Model : EPS-1455 180/230 voltage yazıyor

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı