MSI GTX970 ME ile MSI GTX970 SLI yapılabilir mi?

arda_yaman

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar,

4-5 ay önce topladığım masaüstü sistemimde MSI GTX970 ME ekran kartım var. Alırken de araştırmıştım normal MSI GTX970 ile ne farkı var diye ; rengi kırmızı değil de yeşilmiş ve de daha kaliteli malzeme kullanılmış ayrıca Far Cry4 mouse padi hediye ediyor.

Şimdi durum şu ki ben SLI yapmak için ikinci bir MSI GTX970 almak istiyorum. Daha önce de SLI yapmamış birisi olarak şunu sormak istiyorum size. Şimdi ben gidip kırmızı kutulu olan normal versiyon MSI GTX970 alsam bunlar aynı kartlarmış gibi çalışırlar mı ?

Vatan'ın sitesinden baktım özelliklerine ikisinin de özellikleri aynı teknik olarak. Sadece renk farkı ve kutu içeriği farklı.

Bu kartlar aynı mıdır teknik açıdan hakikaten ve SLI için illa yeşil olandan mı bulmalıyım yoksa kırmızı olan da kurtarır mı durumu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka veya marka içi model fark etmeksizin GTX 970 olması yeterli.

İstediğiniz GTX 970'i alabilirsiniz. Ayrıca SLI yapmak için SLI köprüsü gerekmekte.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı