MSI MAG241C vs. MSI MAG24C

2. sırada paylaştığının fiyatı daha uygun olan ürünün parlaklığı ve renk aralığı daha iyi, ilk ürün daha kavisli ve DVI girişi var ekstradan. Bence 2. ürün daha tercih edilesi.

Ekran kartı NVİDİA ise Free-Sync'in bir önemi yok.

Hocam Bende deli gibi farklarını araştırıyorum. Bulduklarım ; En önemli ve büyük fark kavis oranları.. pahalı olan 1800 kavisli, ucuz olan 1500.
Tech-Sheet olarak sadece 250 vs 300 parlaklık farkı var. birde sRGB değer farkı %110 vs %115. ( Ucuz olan 241C de rakamsal sonuçlar daha iyi üstelik, pahalı olanda ekstra kırmızı LED var.)

Ben bir de Samsung arasında kaldım. 3lü kıyaslama

DataSheet'e göre bende Samsung alınır dedim. Ancak tam bilemedim. Zaten ben Laptopa bağlayacağım. Konuyu açtım ama daha yayınlanmadı.
@Oreki Bu arada 1350 liralık linki paylaşır mısın ? ben 1800 TL görüyorum??
amazon stoğu bitti maalesef @Oreki hocam sizden ufak bir yardım isteyecem yeri bura değil ama rx 580 4 gb rx 570 gtx 1050 ti fiyat performans bazinda bana link verebilirmisiniz kesinlikle şunu almalısın gibi ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı