Satıldı MSI MPG A650GF 650W 80 Plus Gold [SIFIR]

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

G3BEN

Hectopat
Makaleler
1
Sıfır, jelatini açılmamış MSI MPG A650GF 650W 80 Plus Gold PSU. KFG tam anlaşılacağı üzere.
Ürünü ikinci bir sistem daha kurabileceğim için satın almıştım ancak planlar yolunda gitmediği için kenarda kaldı. Ürünün faturası mevcuttur, başka ürünler de aldığım için faturayı alacak kişiye .pdf olarak gönderirim. Garantisi İtopya'da 2024 başına kadar devam ediyor. Globalde 10 sene garantili ürün. %100 Japon kapasitörlü, incelemeleri forumda ve internette mevcut.

Fiyat revize edilmiştir.

Düşündüğüm fiyat 1600 TL.

İkinci el sitelerinde kullanılmış olanları bu fiyata yakın satışa çıkarılmış. Ne kadar sıfır deseler de açılıp kullanılmış ürün olduğu belli. Fiyatı buna göre yazdım. Sıfır fiyatı hakkında bilgim yok, aşağı yukarı bu civardadır diye düşünüyorum.

İlgili görseller:
IMG_20230405_170213.jpgIMG_20230405_170224.jpgIMG_20230405_170239.jpg

Son düzenleme:
Hocam, fiyat için yorum yapılabilir yazdığınız için yazıyorum. İkinci elde A650GF'den daha iyi güç kaynakları 1600-1700 TL'ye var, evet sizdeki sıfır bir ürün olsa bile, hiç kullanmamış olsanız bile sonuç olarak satın aldınız ve fatura sahibi biz değiliz, bunların hepsi ikinci elde değer kaybettiren unsurlar.

Sıfır fiyatının da 1899 TL olduğunu düşünürsek sizin güç kaynağınızın alınabilir olması için fiyatının 1500 TL olması gerekiyor.
Üstelik satıcısı Amazon TR olduğu için çoğu insan 200 TL farkla Amazon TR'den alır özellikle.

Hocam, fiyat için yorum yapılabilir yazdığınız için yazıyorum. İkinci elde A650GF'den daha iyi güç kaynakları 1600-1700 TL'ye var, evet sizdeki sıfır bir ürün olsa bile, hiç kullanmamış olsanız bile sonuç olarak satın aldınız ve fatura sahibi biz değiliz, bunların hepsi ikinci elde değer kaybettiren unsurlar.

Sıfır fiyatının da 1899 TL olduğunu düşünürsek sizin güç kaynağınızın alınabilir olması için fiyatının 1500 TL olması gerekiyor.
Üstelik satıcısı Amazon TR olduğu için çoğu insan 200 TL farkla Amazon TR'den alır özellikle.
Yorum için teşekkür ederim hocam, fiyatı revize ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı