MSI Ölü Pixel Garanti Şartları

Tekrar selamlar ürünü beğenmedim, vazgeçtim iade etme olayı paketi açmamış olsanız bile kanunen kaldırıldı. Bunu gözden kaçırmayın evet bazı müşteri memnuniyeti olan amazon gibi siteler ürünü geri alıp para iadesi yapıyor olabilir, ama buna güvenerek başka yerlerden alışveriş yaparken dikkat edin ürün elinizde patlamasın.

Müşteri memnuniyeti odağı olan firmalar tercih edilmeli. N11 üzerinden alelade bir satıcıdan alınırsa iade alınmayabilir.

Bu karar iptal edildi diye biliyorum.
Henüz iptal edilmedi ama yönetmelik yürürlüğe girer girmez dolandırıcılık 2 kat artınca mahkemede sağlam koz oluştu sanırım. İptal edilecek diye biliyorum. Zaten kanunla verilmiş hak yönetmelikle geri alınamaz.

Benim başıma şu an geldi MSI monitör aldım Amazon'dan 3 tane çıktı iade ettim uygulamada iade tealebiniz kabul edildi demişti şimdi adamlar tekrar göndermişler 5 tane olması gerekiyor diye bir de Amazon'u arayın diyor. Amazon'la nasıl iletişim kurabilirim. Ya da THT ye başvurayım mı?(Burada yeniyim yeni konu açamadım aynı konudan bahsedilince yorumlara yazdım.)Bu arada firma kendisi göndermiş iade almamıştır.

Bilgi amaçlıdır.

Satın aldığınız yere 3 tane ölü pixel var diye göndermenize gerek yok. Ürünü beğenmedim, vazgeçtim vb. sebeplerle iade edebilirsiniz. İadeleri geri alım ve müşteri memnuniyeti konusunda Amazon lider konumda. Gaming.gen, İncehesap ve Hepsiburada'da iade politikalarında kullanıcıları üzmüyor.

Benim ürünü bana geri gönderdiler. 3 ölü piksel vardı ne yapmalıyım.

Son düzenleme:
Benim başıma şu an geldi MSI monitör aldım Amazon'dan 3 tane çıktı iade ettim uygulamada iade tealebiniz kabul edildi demişti şimdi adamlar tekrar göndermişler 5 tane olması gerekiyor diye bir de Amazon'u arayın diyor. Amazon'la nasıl iletişim kurabilirim. Ya da THT ye başvurayım mı?(Burada yeniyim yeni konu açamadım aynı konudan bahsedilince yorumlara yazdım.)Bu arada firma kendisi göndermiş iade almamıştır.

Benim ürünü bana geri gönderdiler. 3 ölü piksel vardı ne yapmalıyım.

Merhabalar. Ürünü ne zaman satın aldınız? Eğer paketinden sadece denemek amacıyla çıkarıp geri koyduysanız yani ekran kullanım süresi 4-5 saati geçmediyse 14günlük cayma hakkınızla iade edin. Ölü pixel adeti 5 ve üzeriyse teknik servise gider. Ama işe ölü pixeli katmadan memnun kalmadım iade etmek istiyorum derseniz iade alırlar genelde yardımcı oluyorlar

Merhaba. Ürünü ne zaman satın aldınız? Eğer paketinden sadece denemek amacıyla çıkarıp geri koyduysanız yani ekran kullanım süresi 4-5 saati geçmediyse 14günlük cayma hakkınızla iade edin. Ölü pixel adeti 5 ve üzeriyse teknik servise gider. Ama işe ölü pixeli katmadan memnun kalmadım iade etmek istiyorum derseniz iade alırlar genelde yardımcı oluyorlar.

Bugün Amazon ile konuştum onlar ilgileneceğini söyledi 3 gün bekleyeceğim bakalım.Son durumu buraya yazarım.

Hocam ne yaptınız alabildiniz mi iadeyi?

Hocam ilk monitörden aldım iadeyi Amazon sayesinde ama şirket GPN MSI'ya uyarız diye bekletiyor uzatıyor haberiniz olsun bana yaptıkları teknik servise göndeririz oradan iade oluşturulur dedi ben sert çıkıştım. Dedim ben iade açtık teknik servis istemedim dedim. Sonra işi Amazon ile görüşerek hallettim. Siz iadeyi oluşturmuşsunuz karışmanıza gerek yok dedi ama 14 gün içerisinde aldım. Şirket olarak GPN'den büyük konuşmayayayım ama alışveriş yapmam kimseye tavsiye etmem.

Hocam ilk monitörden aldım iadeyi Amazon sayesinde ama şirket GPN MSI'ya uyarız diye bekletiyor uzatıyor haberiniz olsun bana yaptıkları teknik servise göndeririz oradan iade oluşturulur dedi ben sert çıkıştım. Dedim ben iade açtık teknik servis istemedim dedim. Sonra işi Amazon ile görüşerek hallettim. Siz iadeyi oluşturmuşsunuz karışmanıza gerek yok dedi ama 14 gün içerisinde aldım. Şirket olarak GPN'den büyük konuşmayayayım ama alışveriş yapmam kimseye tavsiye etmem.

Bugün iade ettim bende MSI marka yeni çıkan model monitör almıştım. Satıcı Amazondu. Yeniden sipariş vermem söylendi. Aldığım üründe ölü piksel vardı.

Bugün iade ettim bende MSI marka yeni çıkan model monitör almıştım. Satıcı Amazon'du. Yeniden sipariş vermem söylendi. Aldığım üründe ölü piksel vardı.

Tavsiyem monitör iyi ise fiyat değişikliği yok ise piksel deme memnun kalmadım diyerek iade başlat.

Tavsiyem monitör iyi ise fiyat değişikliği yok ise piksel deme memnun kalmadım diyerek iade başlat.
Sonra tekrar al.

Yeni konular

Geri
Yukarı