MSI P4M900M MAC OS X Maverick Kurarken HDD Görmüyor?

EGE2471

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba sayın Recep Baltaş ve sayın Technopat Kullanıcıları,
Benim sorunum şu; Bilgisayarı boot ediyorum MAC OS X Maverick kuracağım. Ama kurulum HDD'mi görmüyor. Disk İzlencesi'nde de gözükmüyor. Flash Disklerimi görüyor. Fakat HDD'i görmüyor. Lütfen yardım edin. Yorumlarınız, öneri ve çözümleriniz için teşekkürler. Elimde 2 adet de resim var çektim.

1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazın usb portlarının sağlam olduğundan emin misiniz? Başka birşey takınca çalışıyor mu ? Veya Disk şuan başka bir cihazda çalışıyor mu ?

Evet, Windows'un içinde ve Windows Setup'ında D diski gözüküyor. Bir de BIOS'ta ACHI falan varmış bios ayarlarını yapmamıştım araştırıyorum şu anda.

Bir de kurabilmek için diskin FAT32 mi yoksa NTFS mi olması gerekiyor? yoksa ikisi de olur mu?

BIOS'um bu şekilde ve SATA MODE'yi bulamadım. Yardım eder misiniz?

sd.jpg

Sayın Serxan dediklerinizden hiçbirşey anlayamadım. Acaba birazcık açabilir misiniz? Veya nasıl yapacağımı?

Recep Baltaş beyin sunduğu rehberi izlemeniz gerek...Bir de bilgisayarınızın donanımı ne yazsanız iyi olur.

Biliyorum da hangi video'sunu izlemem gerek? Tek tek bakıyorum şu anda. Bir de sistemim Intel Core 2 Duo E4500 2.20GHz işlemci - 3GB RAM - nVidia geForce 9500GT 1GB 128Bit ekran kartı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı