MSI R9 270 nasıldır?

• Konuyu başlatan Poseidon_ROG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
P

Poseidon_ROG

Ziyaretçi
Merhaba.
Forumda bakıyorum R9 serisinde herkes Powercolor ve Sapphire öneriyor. Niye? MSI R9 270/270x serisinde çok mu kötü?
Eğer kötüyse EVGA GTX 750 ti ftw alacağım.

@Silinen üye ? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalamanın gayet üstünde bir ekran kartı. Güncel oyunları full HD yüksek kalitede oynayabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ortalamanın gayet üstünde bir ekran kartı. Güncel oyunları full HD yüksek kalitede oynayabilirsin:
Benim performansından şikayetim yok kardeşim. Çok güzel kart. 900p monitörde benim işimi görür. Söylemem o ki, MSI gibi marka varken neden R9 serisi Sapphire ve Povvercolor çok övülüyor?

Powercolor ve Sapphire biraz daha ucuz Sapphir R serisinde fiyatı biraz artırsa da.
Evga GTX 750 Tİ güzel bir kart fakat diğer markalara nazaran MSI ve Asus'a göre fiyatı yaklaşık 60 lira daha fazla.
Sınıflandırma istersen R9 270 veya R9 270X GTX750 Tİ'dan daha iyi.

Benim performansından şikayetim yok kardeşim. Çok güzel kart. 900p monitörde benim işimi görür. Söylemem o ki, MSI gibi marka varken neden R9 serisi Sapphire ve Povvercolor çok övülüyor?
Yukarıdaki arkadaşa MSI r9 270 iyi bir kart mıdır dediğiniz için böyle bir cevap vermek durumunda kaldım. Diğer sorunuzuna gelecek olursak, r9 280 dual-x dışında hiçbir zaman sapphire veya powercolor önermem. Daha düne kadar referans tasarım kullanıyorlardı. MSI, Asus, Gigabyte benim gözümde elbette daha iyiler soğutma ve bileşen açısından.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı