MSI R9 280X vs Powercolor R9 280?

Size tavsiyem R9 290 olacaktır. Biraz kurcalarsanız 900TL civarında satın alabilirsiniz.
Ama bütceyi düşürmek isterseniz ise benim önerim R9 285 olacaktır. Artık bence şu R9 280X önerileri bitmeli.
R9 285 ile aralarında taş çatlasın 5 FPS fark çıkıyor. Hem 150 TL fazla vereceksin , hem yeni mimariden feragat edeceksin hem de 60W daha fazla güç çekecek. Kesinlikle Powercolor'un R9 285'ini tavsiye ederim. 667 TL Vatan'da şuan. Onuda rahatlıkla alabilirsiniz.

R9 285 asla R9 280x i geçemeyecek , Dx 12 gelince de en fazla 5 FPS artacak . Güç tüketimi dışında hiç bir artıları yok .

Fanboyluk ? Ben AMD R9 280 kullandım rahat ol , ben FPS'e değil rahatıma bakarım . Ayrıca GTX 770 veya 760 alıcağım 2 seneye'de SLI yapacağım . Her şey FPS değil .
Her şey FPS değeil diyorsunuz faakat oyun için öneri istenmiş. AMD kalitesiz falan değil yakın zamanda forumda NVIDIA fanboyluğu başladı. Sıfır 770 fiyatına 780 den daha güçlü olan 290 alınabiliyor.

Öncelikle faakat değil fakat yaz ceza yemeni istemem :) R9 280x daha performanslı bunu bende biliyorum . Ben arkadaşa her şeyin FPS olmadığını anlatmak istedim .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı