MSI R9 390 Battlefield 1 Performansı

• Anakart MSI P67A-G45
  • İşlemci Intel i5 2500k @4.2Ghz
  • Ekran Kartı MSI R9 390 @Factory Overclock
  • Ram Crucial Ballistix 8GB(4x2)
  • SSD Samsung 850Evo 256GB, Samsung HD103SJ 1TB HDD
  • Güç Kaynağı CM GX650W
  • CPU Soğutucusu Akasa Venom Voodoo
    Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
    Aksiyonun ve hüznün bol olduğu bir bölümde çekmek istedim, o da benim mükemmel aim'im sayesinde kısa sürdü arkadaşlar. :lanet:
    720p60 FPS izlemeniz önerilir.

*
    Skyrim Special Edition videosu da gelebilir lakin Bethesda batırmış. PC oyuncuları için kayda değer bir şey yok koskoca 10GB içinde.
    Beklemede kalın.
    :uyan:

Son düzenleyen: Moderatör:
V-Sync açık kalmış.
Monitörümden kaynaklı olsa gerek V-Sync kapatınca şu an tam karşılığını unuttuğum anlık ekran çizikleri oluşuyor ve görsel açıdan estetiği bozuyor ondan açık oynuyorum BF1'e özel.
Gayet iyi savaşıyorsun, işlemci de iyi performans gösteriyor. GPU sıcaklığı da çok iyi. Asus R9 390 olsaydı 85 derece üstüne çıkardı.:)
Teşekkürler. Yaklaşık 2 hafta öncesine kadar ben de ekran kartımla 80 dereceleri görüyordum fakat kasa içi kablo saklama ve kasamın içindeki fanların üfleme yönünü tam olarak düzelttiğimde böyle bir fark yarattı.

Monitörümden kaynaklı olsa gerek V-Sync kapatınca şu an tam karşılığını unuttuğum anlık ekran çizikleri oluşuyor ve görsel açıdan estetiği bozuyor ondan açık oynuyorum BF1'e özel.

Teşekkürler. Yaklaşık 2 hafta öncesine kadar ben de ekran kartımla 80 dereceleri görüyordum fakat kasa içi kablo saklama ve kasamın içindeki fanların üfleme yönünü tam olarak düzelttiğimde böyle bir fark yarattı.

Sanırım yırtılmaları kastediyorsunuz, aynen normalde V-sync açık oynamak daha iyidir :)

Sanırım yırtılmaları kastediyorsunuz, aynen normalde V-sync açık oynamak daha iyidir :)
Aynen öyle, teşekkürler. (y)

Tek bir video için yeni konu açmak istemedim, Bioshock Infinite Ultra Ayarlar Gameplay:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı