Kapalı MSI RX 480 GAMING X 4G

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kolay gelsin iyi satışlar. Sıfırını 1500 TL'ye alabiliyoruz. Nanakatalog çok az stok getirse 3-5 3-5 bir yerlerden bulup satışa çıkarıyor.
Sıfırını şu son 1 hafta içerisinde köklü bağlantılarınız yoksa bulmanız olanaksız. Kaldı ki 1500'e imkansız. Nanokatolog olayına gelirsek belirli kişiler veyahut firmalar kendileriyle bağlantı sağlamış ve stokta tek bir ürün bırakmıyorlar.

İlginiz için teşekkürler.

@üyeliğimi silin Hocam tabiki piyasası düşük değil. Sıfırı en fazla 900TL olan ürünü 1300 veya 1200 gibi bir fiyata satıyorsunuz zaten. Gidipte 2000TL'ye satmak satıcıya kalmış ama satılması pek mümkün değil.

1800 TL'ye satan birçok arkadaş varken satman imkansız diyen arkadaşlar neye göre konuşuyor. Ayrıca 2100 TL yazınca 2100' e mi satacağız? İlla ki 250- 300 TL bir pazarlık olacak. Biri 1600 TL teklif etti de hayır mı dedim? Parası senden çıkmıyorsa fazla konuşmana gerek yok.

1800 TL'ye satan birçok arkadaş varken satman imkansız diyen arkadaşlar neye göre konuşuyor. Ayrıca 2100 TL yazınca 2100' e mi satacağız? İlla ki 250- 300 TL bir pazarlık olacak. Biri 1600 TL teklif etti de hayır mı dedim? Parası senden çıkmıyorsa fazla konuşmana gerek yok.
Zaten çok konuşmuyoruz bazılarının aksine. Sadece pek mümkün değil şuan. Öneride bulunuyoruz ister dinler ister dinlenemez satıcıya kalmış. Kar edebilcek durumdayken 100TL'nin hesabını yapmamak gerek.

Ne yaptınız hocam?
Ortalıkta GTX 1060, 1070 kalmadı. İş çığırından çıktı. :)

Ne yaptınız hocam?
Ortalıkta GTX 1060, 1070 kalmadı. İş çığırından çıktı. :)
Hemde öyle böyle değil. Bende MSI RX470 4GB vardı. Bende bu furya ya katılıp satma kararı aldım. Dün öğlen 3'de gelen mesajda direkt ''İban Atar mısınız ? '' yazıyordu. Attım sabah kalktığımda 1350 TL kuruşu kuruşuna hesabımda, telefonumda da ''Gün içinde müsait olduğunuzda kargoya verirsiniz'' mesajı vardı. Gerçekten millet çıldırmış.

Fırsattan istifade RX 480 'imi sattım 1800 liraya. Bekleyenler kervanına katıldım bende. :)

2500 lira bütçe ayırdım RX VEGA 'yı bekliyorum artık, umarım beklenene değer.

Ayrıca DH'nin haberine göre RX VEGA kartların özel versiyonlarının Agustos ayının ilk yarısında geleceği söyleniyor.

Son düzenleme:
Fırsattan istifade RX 480 'imi sattım 1800 liraya. Bekleyenler kervanına katıldım bende. :)

2500 lira bütçe ayırdım RX VEGA 'yı bekliyorum artık, umarım beklenene değer.

Ayrıca DH'nin haberine göre RX VEGA kartların özel versiyonlarının Agustos ayının ilk yarısında geleceği söyleniyor.
Yok yok. 800'dür o. 1800'e GTX 1070 alınır. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı