MSI ürünlerinin tamiri

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Sene başında İtopya'dan MSI Gamepad almıştım 1 ayda bozuldu büyük ihtimal iade almayacaklardır.
İlgili ürünü MSI sitesinden tüm bilgileri girerek kayıt ettirdim "Standart Garanti" yazıyor bu ne anlama geliyor? Şimdi bunu tamir ettirmek için nasıl yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Standart olarak MSI her ürününe 1 yıllık garanti sağlıyormuş. Kaç yıl olduğu değişebilir bence sen en iyisi hem İtopya hem MSI ile iletişime geç. Hatta MSI ile iletişime geçmen daha sağlıklı olacaktır. İtopya bu aralar kargoları bile yetiştiremiyor garantiyi düşünemiyorum bile.

İtopya'dan iletişime geçeli çok oldu "iade talebiniz değerlendiriliyor" da takılı kaldı bende Twitter'dan ulaşmaya çalıştım orada da dönen olmadı sorsan %100 müşteri memnuniyetli firma.
Pazartesi gelsin MSI mail adresine yazayım bakalım ne diyecekler.

İtopya'dan iletişime geçeli çok oldu "iade talebiniz değerlendiriliyor" da takılı kaldı bende Twitter'dan ulaşmaya çalıştım orada da dönen olmadı sorsan %100 müşteri memnuniyetli firma.
Pazartesi gelsin MSI mail adresine yazayım bakalım ne diyecekler.
MSI'ın garanti hizmeti nasılmış göreceğiz.

Açıkçası şaşırdım bu olaya. 50₺ Kontorland çöplerinden alacaktım ama MSI markasına güvendim sorun çıkmaz dedim eğer çıkarsa kolay destek bulurum diye güvendim lakin kol çabuk bozuldu bir de nereye yazdıysam yardım bulamadım. Hiç kimse MSI marka ürün kullanmıyor mu anlayamadım.

Internetten araştırdım MSI Türkiye servisi için pek iyi şeyler söylememişler umarım sorun yaşamam.

Açıkçası şaşırdım bu olaya. 50₺ Kontorland çöplerinden alacaktım ama MSI markasına güvendim sorun çıkmaz dedim eğer çıkarsa kolay destek bulurum diye güvendim lakin kol çabuk bozuldu bir de nereye yazdıysam yardım bulamadım. Hiç kimse MSI marka ürün kullanmıyor mu anlayamadım.

Internetten araştırdım MSI Türkiye servisi için pek iyi şeyler söylememişler umarım sorun yaşamam.
Ne oldu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı