MSI uzantılı dosyaları kurmaya çalışırken "Bu yükleme paketi açılamadı." hatası

tiginkagan

Centipat
Daha fazla  
Windows'u kurduğumdan beridir MSI uzantılı dosyaları bir türlü kuramadım. MSI to EXE programları kullanıyorum ama onlarda küçük dosyaları çeviriyor, büyük dosyaları çevirmiyorlar. Windows forumlarındakileri de yaptım ama olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

resim_2024-04-15_141951702.png

Windows'u kurduğumdan beridir MSI uzantılı dosyaları bir türlü kuramadım. MSI to EXE programları kullanıyorum ama onlarda küçük dosyaları çeviriyor, büyük dosyaları çevirmiyorlar. Windows forumlarındakileri de yaptım ama olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 2169189
Merhaba, Windows İnstaller hizmetinde bir problem var. Aşağıya bırakacağım konudaki önerileri uygulayın ve sonucu yazın lütfen.

Yine aynı sorun devam ediyor.
Yönetici haklarıyla bir komut istemi açın ve aşağıdaki komutları sırasıyla girerek Enter yapın.
msiexec /unregister
Bu komut, Windows Installer'ın kaydını silecek ve yeniden kaydedilmesini sağlayacaktır.
msiexec /regserver
Bu komut, Windows Installer'ı yeniden kaydedecek ve kayıt defterine yeniden ekleyecektir.
Bu komutları girdikten sonra sisteminizi yeniden başlatın ve tekrar deneyin. İşlemlerden sonra yüklemeyi denemeniz için 7-zip uygulamasının msi uzantılı kurulum paketinin indirme bağlantısını aşağıya bırakıyorum. Ayrıca sisteminiz hakkında detaylı bilgi verir misiniz? Kullandığınız işletim sistemi sürümünü yazar mısınız?
7-Zip X64 MSI Kurulum Paketini İndir
7-Zip X86 MSI Kurulum Paketini İndir
Bunlara ek olarak uygulama yükleme sorunları için Microsoft sorun gidericisinin anlatıldığı makaleyi de bırakıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı