İnceleme MSI Vector 16 HX A14v

Ürünü neredeyse bir aydır falan kullanıyorum. Ürün malzeme ve donanım kalitesi olarak en yüksek seviyelerde. Ürünün tek eksisi soğutma olabilir güçlü bir fan devri olmasına rağmen oyunlarda çat diye laptop kapanabiliyor ve fan sesi Turbo modda ciddi desibellere kadar çıkıyor. Benim bu laptopu tercih etmemin sebeplerinden biri de soğutması içindi çünkü daha önceden bu sorun ile başka bir sistemde bayağı karşılaşıyordum. Fanlar Turbo modda ve kaliteli bir soğutucuyla işinizi halledebilirsiniz ancak. İhtiyaçlarımı gayet iyi karşılıyor gerek iş için Unity ve Unreal oyun motorları, gerek oyun için bu aşırı ısınma durumları dışında istediğim oyunu maksimum kalitede açabiliyor.

Aldığın cihaz segmentindeki en iyi soğutmaya sahip, bir sorun var gibi. Sıcaklıklar kaç derecelerde?
cs2'de ultrada 80-85 civarı geziyor sonradan kendisini kapatıyor

Oyunlarda kapanması garip. Bütün oyunlarda kapanıyor mu?
AAA oyunların çoğunda aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor

Çok detaylı bir inceleme olmuş.

İncelemeden daha çok kullanıcı gözünden yazdım kusura bakma.

@Hoogan ısınmadan kapanma olayını olması için işlemcinin 98-99 dereceleri falan görmesi lazım. 80-85 gayet normal işlemci için konuşuyorsak.

Bilmiyorum vallahi Afterburner'dan kontrol ediyorum 90 dereceyi görmeden kapanıyor alalı 1 ay falan oluyor çözümünü biliyorsanız lütfen yazın.

Geri
Yukarı