MSI Vector GP77 023TR laptop 2K OLED 360Hz monitör kaldırır mı?

gokaygokcay

Centipat
Daha fazla  
Hocam ben bu laptopa 2k 240 hz sınırlı valorant oynuyorum hiç fps düşmüyor birde bana hangi monitörü önerirsiniz ben video kurgu işiyle uğraşmak istiyorum renk doğruluğu iyi Oled ve çözünürlüğü yüksek bir monitör arıyorum oyunlarda fps ise 1080p ile hikayesi ise 2k120 yada 2k60 yeter bana ben video kurgu montaj için yüksek çözünürlük istiyorum msi dan bana ne önerirsiniz

Ben zaten oyunlarda o kadar yüksek değerler beklemiyorum fps değilse bu laptopuda yt den inceleme videolarına bakarak aldım

Hocam ben bu laptopa 2K 240 Hz sınırlı Valorant oynuyorum hiç FPS düşmüyor bir de bana hangi monitörü önerirsiniz ben video kurgu işiyle uğraşmak istiyorum renk doğruluğu iyi OLED ve çözünürlüğü yüksek bir monitör arıyorum oyunlarda FPS ise 1080p ile hikayesi ise 2K120 ya da 2K60 yeter bana ben video kurgu montaj için yüksek çözünürlük istiyorum MSI'dan bana ne önerirsiniz?

Valorant oynarsın. Valorant her sistemde oynanan düşük grafikli bir oyun. GPU değil CPU daha çok işlem görüyor o oyunda. Sadece Valorant için monitöre 40K vereceğinizi sanmam. Zaten stokta yok. Ben ne zaman satışa çıktığını bile bilmiyorum bu MSI'ların. Çünkü lansmandan sonra Türkiye için tarih vermemişlerdi.

İşin içine kurgu/montaj/grafik girince değişiyor. OLED monitör tabii ki işinizi fazlasıyla görür. Yalnız OLED'ler çok uzun saatler yüksek nit parlaklıkta kullanılmaya uygun değiller. Bunu da unutmayın.
Ben çok aşırıya kaçmadan AOC Agon Pro AG276QZD Monitör bunu önerebilirim. Hem oyun hem işinize yarayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben msi olmasını istiyorum bir tık takıntılıyım da msi olan bir versiyon önerseniz benim amacım valorant 240 hz hikayelerde ve ps de 2k 120 yada 60 fps veren ve gerçekten profesyonel video kurgu yapacağım msi bir monitör arayışındayım teşekkürler

Mümkünse ve benim bilgisayarım kaldıracaksa 4k

Hocam ben haftaiçi 4 haftasını sabahtan akşama kadar oyun oynayıp kurgu yapmak istiyorum ben bu işlerden anlamayan biri olarak video izlediğimde 3 yıl garantisi vardı bazı msi monitörlerin oled

Son düzenleme:
Hocam ben MSI olmasını istiyorum bir tık takıntılıyım da MSI olan bir versiyon önerseniz benim amacım Valorant 240 Hz hikayelerde ve PS de 2K 120 ya da 60 FPS veren ve gerçekten profesyonel video kurgu yapacağım MSI bir monitör arayışındayım teşekkürler

Mümkünse ve benim bilgisayarım kaldıracaksa 4K

Hocam ben hafta içi 4 haftasını sabahtan akşama kadar oyun oynayıp kurgu yapmak istiyorum ben bu işlerden anlamayan biri olarak video izlediğimde 3 yıl garantisi vardı bazı MSI monitörlerin OLED

Ultrawide monitör sever misin?
Fakat o sistem oyunlarda 4K kaldırmaz. 8 GB VRAM ile 2K bile çok beklentisi olmayan bir durum. EU5 oyunlarında sistemin pek hoş FPS'ler vermeyecektir.

Siz olsanız benim yerimde yüksek çözünürlük isteseniz bu sisteminiz olsa hangi monitörü alırdınız? Ben size bıraktım artık çünkü siz bu işi biliyorsunuz vibe’ı aldım size bırakıyorum hocam

Yani hocam ben hem profesyonel işler yapacağım hem oyun oynayacağım sistemim bu ne önerirsiniz?

Hocam bu arada ps5 Nintendo switch ve Xbox da bağlayacağım

Hocam merakla cevabınızı bekliyorum

Hocam birde şu monitörü buldum bu nasıl kaldırır mı MSI MAG 341CQP QD-OLED 34 inç 175 Hz 0.03ms UWQHD Adaptive Sync QD-OLED Kavisli Gaming Monitör

Ultrawide monitör sever misin?
Fakat o sistem oyunlarda 4K kaldırmaz. 8 GB VRAM ile 2K bile çok beklentisi olmayan bir durum. EU5 oyunlarında sistemin pek hoş FPS'ler vermeyecektir.

Son düzenleme:
Siz olsanız benim yerimde yüksek çözünürlük isteseniz bu sisteminiz olsa hangi monitörü alırdınız? Ben size bıraktım artık çünkü siz bu işi biliyorsunuz Vibe'ı aldım size bırakıyorum hocam

Monitörlerden anlıyorum fazlasıyla doğru bir vibe almışsınız ama kurgu ve montaj gibi işlerle uğraşmadığım için fiziksel bir tecrübem yok. Bu yüzden bu sistem için kendime ne alırdım sorusu zor bir soru.

Güzel bir monitör. Bunun bir üstü de MSI MEG 342C QD-OLED Monitör bu monitördür. En üstü zaten bu.

Fakat konu senin 8 GB'lık RTX 4070'e sahip olman.
UW monitörler kendi oldukları çözünürlükten daha yüksek çözünürlüğe sahiptirler. Haliyle GPU'ya daha çok yük biniyor. Montaj/render işlerinde performansın ne derece olur emin değilim. Ben sıkıntı yaşayacağını düşünüyorum. Tabii yapan/eden daha iyi bilir.

Peki bana msi dan ne önerebilirsiniz eğer msi da sizin önereceğiniz bir model yoksa ben sizin daha önceden attığınız monitörü alacağım ama lütfen eğer msi da bir muadili varsa msi dan önerin

Yada msi dışında başka muadilleri sizin önerebileceğiniz varsa

Son düzenleme:
Peki bana MSI'dan ne önerebilirsiniz eğer MSI da sizin önereceğiniz bir model yoksa ben sizin daha önceden attığınız monitörü alacağım ama lütfen eğer MSI da bir muadili varsa MSI'dan önerin

Ya da MSI dışında başka muadilleri sizin önerebileceğiniz varsa

MSI monitörlerin en top modellerini zaten konuştuk. Sende önerdin bende önerdim.
OLED almak istiyorsan seçenekler kısıtlı.
İşin için OLED monitör şart mı? Emin değilim. OLED'ler pek zorlamaya gelen monitörler değillerdir.
Mesela OLED'ler arasında en beğendiklerim arasında Dell Alienware AW3423DWF Monitör bu vardır.
Agon önerdim. Hem 240 Hz hem 2K hem OLED.
4K FPS anlamında üzebilir endişesi içindeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı