MSI Z170I Gaming Pro AC vs Asus Z170I Gaming Pro

furkanxdgs4

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrencilik
Arkadaşlar ben Corsair Graphite 380T bir sistem toplamayı düşünüyorum. Parçaları Amazon'dan alacağım ve Türkiye'ye getirteceğim. Yani siz sadece bu 2 anakart arasında teknik açılar arasında kıyaslama yapar mısınız? Bana MSI'ın modeli daha güzel gibi geldi ancak sizin de düşüncelerinizi almak isterim. Almayı düşündüğüm diğer parçalar aşağıdaki gibidir. Parçalara yorum istemiyorum. Sadece anakart konusunda kararsızım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Corsair Graphite 380T,
  • Gigabyte G1 R9 390,
  • Evga Supernova 750W B1 80+ Bronze,
  • İ5 6600K,
  • Corsair 16GB (2x8GB) Vengeance LPX 3000MHz CL15 XMP DDR4 RAM,
  • Samsung 850 Evo 500GB SSD, Cooler Master Hyper 212 Evo

@BilgisayarKurdu @er36po @Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazondan anakart alma gümrükte takılır. Ki takılmasaydı bile almamalısın garantisi geçerli olmayacaktı. Amazondan sadece RAM, SSD gibi sorun çıkarmayan parçaları almanı tavsiye ederim.

Amazondan anakart alma gümrükte takılır. Ki takılmasaydı bile almamalısın garantisi geçerli olmayacaktı. Amazondan sadece RAM, SSD gibi sorun çıkarmayan parçaları almanı tavsiye ederim.
O konuyu ben halledeceğim. Eğer sorun çıkarsa Amazon'a gönderip beklemeyi kabul ediyorum. Burada sadece 2 anakartı teknik olarak kıyaslamanızı istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı