Msi Z87-G45, i5 4670k ve R9 290 Tri-X Sistemde Mavi ekran

tayfuntako

Hectopat
Merhaba arkadaşlar;

Sistemim şu şekilde;

• Anakart: Msi Z87-G45 Gaming LGA 1150 3000 Mhz (O.C)
  • İşlemci: İntel i5 4670k 3.4 Ghz
  • Cpu Cooler: Corsair Hydro Serisi H110 Sıvı Soğutma
  • Ekran kartı: Sapphire R9 290X Tri-X 4 Gb 512 bit (O.C)
  • Ram: Gskill RipjawsX 8 Gb CL9 1600 Mhz
  • Psu: Xigmatek Vector S 750W 80+ Silver Stealth Technology Modüler
  • Kasa: Xigmatek Talon
  • Klavye: A4tech X7 G800v Gaming
  • Mouse: A4tech X7 Gaming
  • Görüntü: Lg 42LA640S Full Hd Tv.
  • SSD: Sandisk Extreme II 120 Gb
  • HDD: Western Digital 1.5 Tb

Toplayalı bir kaç ay oldu, ilk başlarda gayet memnundum fakat bir zaman sonra mavi ekran hataları almaya başladım, program oyun vb. şeyler kuramaz oldum sürekli hatalar alıyorum kaç defa format attım değişen birşey yok son olarak sıkıntılara birde şu eklendi. Pc'yi açıyorum kasa çaılışıyor ama monitör açılamıyor ekranda tam açılacakmış havası oluyor ve göz kırpma gibi bir haraket olup duruyor. Nasıl çözeriz bu sıkıntıları arkadaşlar, bir BF4 keyfimiz vardı oyunu bile kurmuyor pc lisanslı olmasına rağmen.

Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar sıktı artık bu Pc.

Teşekkürler...

Minidump dosyalarınızı yollayın. Bana yazılımsal bir sorun gibi geldi. Siz yollayın bir bakalım. Genellikle eski sürücülerden veya işletim sisteminin güncel olmamasından kaynaklanıyordur.

Ekran kartınıza ve İşlemcinize O.C yaparken Voltaj veriyor musunuz ? Çünkü böyle bir sorun benim de başıma gelmişti ve ekran kartıma voltaj verince düzelmişti.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı