MSI Z94-G43 ve i5 4590 Sistem Alındı

Can D.

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce konular açmıştım sistemi toplamak nasip oldu sonunda. Öncelikle yardımları için herkese Teşekkürler;

MSI z97-g43
Intel 4590
MSI Gtx970
Corsair Pro Cl9 1600 2x4
WD Blue 1 TB
HighPower 750 +80
Corsair champ/spec03

Tek sorum şu olacak sistemden memnunum fakat işlemciyi çok düşük tuttuğumu söyleyen arkadaşlar oldu. Darboğaz değil de, yakın zamanda oyunlarda yetmeyebilir tarzı şeyler. İşlemciyi değiştirmeli miyim? İade edip ekran kartına yatırmayı tercih ettim parayı i7+sapphire trix 290 alıyordum vazgeçtim böyle yaptım. Ama aklım kaldı böyle şeyler duyunca...

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemciniz yeterli, yakın zamanda oyunlarda yetmeme durumu söz konusu değil. Gtx 970 alarak en iyisini yapmışsınız.
Hayırlı olsun, resimleri bekliyoruz.

Teşekkür ederim. Açıkcası bende boyle dusunerek aldım ekran kartına daha çok yatırım yaptım fakat insanlar biraz kafamı karıştırdı işte.(n)
Resimleri akşam paylaşacagım (y)

Hayırlısı olsun gtx970ler kulübüne hoşgeldiniz resim bekliyoruz. :) Hemen battlfield4 orjin alıyorsunuz gruba online gruba bekliyoruz.

Dosya Ekleri

• downloadfile.jpeg
    downloadfile.jpeg
    105,9 KB · Görüntüleme: 375
@kaspa Teşekkürler.

Bu arada MSİ için Coil Whine konusunda çok şikayet oluyordu. Vsync ile hiç ses yok kapatınca ses oluyor fakat kasaya kulagımı koydugumda duyabılıyorum sadece. Çok abartılı bi sorun ile karşılaşmadım şuana kadar çok şükür.

@ümit güneş Teşekkür ederim :) Resımlerı akşam ekleyeceğim :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı