Çözüldü MSI Z97 Gaming 7 ile BIOS'a Giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

vefaaksaray

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar

Yeni toplama bilgisayar aldım anakartı MSI z97 gaming 7 Recep Baltaş'ın Gaming 7 BIOS ayarları videosu var aynı o videodaki anlatımları takip ederek ayarları yaptım. sonra kaydedip çıkış yaptım resetlendi bilgisayar ondan sonra klavye çalışmamaya başladı. Ne BIOS'a girebiliyorum ne de F11'e basıp Boot edebiliyorum. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
aynen şuan kullandığım bilgisayara taktım sorunsuz çalışıyor. msı z97 kartta sanki elektik gelmiyor. baktım şimdi kullanım klavuzuna çift bios falan diyo o şekilde bir çözüm olabilirmi ?

Güç bağlantılarını kontrol edin. Olmuyorsa Clear CMOS tuşunu kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O da olmuyorsa Multi-BIOS özelliği ni kullanabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Videolar geçerli zamandan başlayacaktır.

Kusura bakma yanlış görmüşüm, ana kartın öyle bir tuşu mevcut, bilgisayarın kapalıyken CMOS reset tuşuna basılı tutup power tuşuna basarsan BIOS'un resetlenecektir.

ben kullanma klavızuna baktım CMOS te reset falan diyince korttum biosu silmesinden Şuan bir swiç gördüm diğer bios için yeşil rek yanacak filan dedi onu denedim ve şuan açtı f11 bastım ve boot etmeye başladı -- şimdi ikinci biosumu kullanıyorum ben bu sorun olurmu ileriki günlerde 1. biosu cmos basarak tekrar kullanabilirmiyim .. kafa iyice duman oldu bu arada windows 8.1 kuruluyo 2. biosta

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı