MSÜ Sözel 354 puan ile ne yapabilirim?

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
Hedefim geçen yıldan beri Kara Harp okulunu kazanmak. EA'da 309 Sözelde ise 354 puan yaptım sonuçta KHO sizce kazanılabilir bir durumda mı? Bu puanlar ile Sahil Güvenlik Harp Okulu veya DHO tercihi de yapabilir miyim?

IMG_20240416_015754.jpg

Sözel (332) ve EA (309 ile kapatmış) puan türünde;
KHO geliyor.
---
Astsubay MYO geliyor.
Bir de bando MYO geliyor.

Son düzenleme:
Sözel (332) ve EA (309 ile kapatmış) puan türünde;
KHO geliyor.
---
Astsubay MYO geliyor.
Bir de bando MYO geliyor.

Bunlar geçen senenin puanları bu yılın puanları da buna yakın okur diyorlar. Yani KHO geldiğinden için rahat. Astsubaylık düşünmüyorum ama en azından onların da elimin altında olduğunu bilmek güzel teşekkürler. Eğer puanlar da düşme yaşanır da SG veya DHO da gelirse zaten daha ne isterim.

Seninle aynı puanı almış bulunmaktayım. Çocukluğumdan beri istiyorum. Sözelde ilk 10kya girersek, fyt iyi geçerse bir o kadar da mülakat yolunda giderse şanlı yuva bizi bekliyor.

Bence azalır. MSÜ'ye ilgi geçen seneye göre çok çok az.
Yükselecek bu sene az çok ilgisi olan herkes farkında.

Seninle aynı puanı almış bulunmaktayım. Çocukluğumdan beri istiyorum. Sözelde ilk 10kya girersek, fyt iyi geçerse bir o kadar da mülakat yolunda giderse şanlı yuva bizi bekliyor.
Başarılar.

Hedefim geçen yıldan beri Kara Harp okulunu kazanmak. EA'da 309 Sözelde ise 354 puan yaptım sonuçta KHO sizce kazanılabilir bir durumda mı? Bu puanlar ile Sahil Güvenlik Harp Okulu veya DHO tercihi de yapabilir miyim?

Eki Görüntüle 2169831
KHO gelir diğerleri gelmez. MYO'lar da gelir.

TYT'den yana korkum yokta bu mülakatlar korkutuyor açıkçası. Hakkımızda hayırlısı inşallah.

Geri
Yukarı