MTP Bağlantı Dahili Bellek Görememe Sorunu

• Konuyu başlatan 115
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 514

115

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, öncelikle Sosyal'e uzun zamandır girmiyordum, arada birkaç yazım ve imla hatası yapabilirim, yönetici arkadaşlar şimdiden affetsin :mutlu: LG G2 vs Dark Evopad M7430 tabletimi bilgisayarda internet olmadığında kablo ile bağladığımda, normal dosya yöneticisi şeklinde telefonun veya tabletin dahili hafızasındaki dosyaları görebiliyorum (Cihazları MTP olarak bağlıyorum). Ancak internete bağlandığımda cihazları tekrar bilgisayara bağladığımda, telefonun veya tabletin dahili hafızasına ulaşamıyorum :ölü: Windows 8.1 kullanırken aynı hatayı aldım, Windows 10'a geçince internet olmadığında görebiliyorken internete bağladığımda gene göremedim. Benim fikrime göre Windows internette güncel sürümü indirmeye çalışıyor ama indirdiği sürüm cihazla uyumlu olmayınca ben de göremiyorum. Bu sorunu nasıl cözebilirim? 3 gündür uğraşıyorum :lanet: Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı