Mubi vs Netflix

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Türkiye'de bazı temalar ve konular film ve dizilerde yasak olduğu için bunları görmek imkansız hale geldi.
Özgürlüğümüzü kısıtlayorlar bare öğretici filmleri dizileri izlemek istiyorum.
Mubi TR'yi destekleyen alt yazılı filmler sunuyor mu? Veya Netflix her konuda filmi bize sunuyor mu?

Son düzenleme:
Mubi'de daha çok sanat filmleri oluyor. Bazıları belirli süreli gösterimde olduktan sonra, kaldırılıyor. Eski yapım, hikayesi olan kült filmler de mevcut. Her iki platform da altyazılı. O konuda sorun yaşanmaz. İçeriği çok çeşitli olan Netflix'tir ama her yerde olmayan film ağırlıklı bir içerik arayışınız varsa Mubi'yi de deneyebilirsiniz. Bende Mubi var ama pek de baktığım söylenemez. Zaman ayırmak gerekiyor.

Mubi'de daha çok sanat filmleri oluyor. Bazıları belirli süreli gösterimde olduktan sonra, kaldırılıyor. Eski yapım, hikayesi olan kült filmler de mevcut. Her iki platform da altyazılı. O konuda sorun yaşanmaz. İçeriği çok çeşitli olan Netflix'tir ama her yerde olmayan film ağırlıklı bir içerik arayışınız varsa Mubi'yi de deneyebilirsiniz. Bende Mubi var ama pek de baktığım söylenemez. Zaman ayırmak gerekiyor.
açıkcası beğendiğim ve ilgimi çeken çoğu filmler Mubi'de örneğin:

BLESSED BOYS LA SANTA PİCCOLA veya Mascarpone 2021​

bu konuda filmleri Netflix'de görmek zor.

Türkiye'de bazı temalar ve konular film ve dizilerde yasak olduğu için bunları görmek imkansız hale geldi.
Özgürlüğümüzü kısıtlayorlar bare öğretici filmleri dizileri izlemek istiyorum.
Mubi TR'yi destekleyen alt yazılı filmler sunuyor mu? Veya Netflix her konuda filmi bize sunuyor mu?
Mubi'yi almanızı öneririm. Netflix içeriklerini ise internette bulabiliyorsunuz zaten.

Aslında biraz araştırma ile Mubi filmlerinin internette bulunabildiğini gördüm.

Maalesef araştırma yapsam da anca imgilizce altyazılısını bulabiliyorum TR bulamıyorum. Örneğin yukarıdaki filmleri bulamıyorum.

Türkiye'de yüksek kalitede film izlemek istiyorsan ve internetin süper hızlı değilse real debrid dışında bir seçenek yok. Maalesef popüler film platformlarında en efsanevi filmlerin bile çoğunda " Ülkenizde kullanılamıyor " yazısını göreceksin. Real Debrid'de tam anlamıyla HER FİLM var, türkçe dublaj yok ama türkçe altyazı her filmde var. 3 aylık 9 euro, 4 aylık 16 euro. Görüntü kalitesinin yüksek olmasına gerek yok diyorsan tonla bedava türkçe dublajlı ve altyazılı site var zaten.

Yüksek kalite olsun, indirmeden direkt açıp izleyebileyim ama bedava olsun diyorsan da tonla site var. Benim internet yavaş, yüksek kalite filmleri canlı izlemeye/indirmeye yetmiyor, o yüzden real debrid kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı