Müşteriler için arka plan menü nasıl yapılır?

Schokofaoz

Hectopat
Daha fazla  
Altta ki fotoğrafta ki gibi dükkan girişinde müşteriye bakan ekranın arka planında menü olmasını istiyorum. Örnek tavuklu pilavın resmi altında fiyatı olacak ve böyle 6 çeşit falan olacak, hangi programla yapabilirim hiç bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

1667998010522878136995071194689.jpg

Altta ki fotoğrafta ki gibi dükkan girişinde müşteriye bakan ekranın arka planında menü olmasını istiyorum. Örnek tavuklu pilavın resmi altında fiyatı olacak ve böyle 6 çeşit falan olacak, hangi programla yapabilirim hiç bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1567194
Tablette menüleri gösteren bir video vs. açın.

Eki Görüntüle 1567194

Dediğiniz şey basit değil. Bir yazılımcı bulup ona hallettirin.

Elektronik ile aranız iyi ise ikinci el bir laptop ekranı alıp tablo gibi bir çerçeveye yerleştirilebilir. Ardından o ekranı başka bir bilgisayara bağlayarak menü resim/video yayını yapılabilir.

Eki Görüntüle 1567194
Statik yani sabit bir arkaplan resminden bahsediyorsan net'den hazır şablonlara bakarak photoshop'ta düzenleyip masaüstü arkaplanı olarak ayarlayabilirsin. Dinamik bir masaüstü arkaplanı indiriyorsan hazırladığın resimleri herhangi bir programla kurgulayıp "Lively wallpaper" uygulaması ile masaüstü arkaplanında döndürebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı