Müzik programı önerisi

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba şu an Spotify kullanmaktayım bunu dışında müzik kalitesi iyi olan Hi-Fi teknolojisine sahip arayüzü vs iyi olan hangi programları önerirsiniz Türkiye'de yasaklı bir sürü programda var onlara da açığım.

Apple Music kullanabilirsin eğer kaliteli bir kablolu kulaklığın varsa. Kulaklığın kablosuzsa ve fazla iyi değilse müzik programı çok fark etmiyor.
Arayüzü nasıl kullanımı kolay mıdır

Apple müzik, SoundCloud, Deezer, YouTube Music.
Bunlar gayet iyidir hocam hepsini öneririm.

YT premiumda var aslında bunlar yeterli olur mu bugün biraz inceledim en iyi Tidal ama Türkiye'de çalışmıyor Apple müzik bundan sonra geliyor dezzer Spotify YT bu şekilde sıralama devam ediyor Apple Music kullandınız almaya değer mi mevcut durumda Spotify ve YT prede iş görür mu aynı müzikleri dinlemekten sıkıldım yeni parçalar keşfetmek ıstiyorum.

Arayüzü gayet guzel ve sade. Kullanması kolay. Sadece şarkı aratma kısmı yetersiz. Şarkı adını tam yazmadan bulamayabiliyor. Spotify da ki gibi şarkı sözüyle bulma özelliği neredeyse yok.

Peki mesela Spotify'da ki gibi birini takip edebiliyor muyuz yaptığı playlistleri vs ayrıcada şarkı sözünden vs aratma olayı gelecek mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı