Müzik ve oyun için 800 TL kulak içi kulaklık önerisi

BarisSeyhan

Kilopat
Daha fazla  
Tangzu markasının bu kulaklığını almayı düşünüyorum. Genellikle bass ağırlıklı müzik dinlerim. Oyun için de kullanabilirim. KZ ZSN Pro X almayı düşünüyordum fakat yorumlarda herkes tizlerin çok yüksek olduğundan bahsetmiş. Linkini attığım kulaklık ilk siparişe özel vergisi ile birlikte 800 TL'ye geliyor (323 TL vergi). Buna benzer bass ağılıklı müzikler ve oyun için önerebileceğiniz kulaklıklar var mı? Bütçe maksimum 800 TL.

Selam. Amazon sitesinden moondrop chu-ıı IEM kulak içi kulaklık önerebilirim. Yurt dışından geliyor ama acayip iyi ses ve desibel anlamında. Ben de hep kulak üstü kulaklık kullanıyordum ancak buna geçtikten sonra çok fazla şey değişti. Çok ergonomik.

Selam. Amazon sitesinden moondrop chu-ıı IEM kulak içi kulaklık önerebilirim. Yurt dışından geliyor ama acayip iyi ses ve desibel anlamında. Ben de hep kulak üstü kulaklık kullanıyordum ancak buna geçtikten sonra çok fazla şey değişti. Çok ergonomik.

Amazon'da çok pahalı. AliExpress'te bu fiyata buldum fakat mikrofonu yok galiba. Mikrofonlu kablo seçenekleri 1000 TL ve üzeri.

Yeni konular

Geri
Yukarı