Murat5038 Nerede?

Makaleler
10
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri mühendisi
@Murat5038 Bey epeydir ortalarda görünmüyor. Herkese yardımcı olmak için olan çabasını takdir ettiğim bir üyeydi.
Sizce şimdi nerede olabilir?
Sizin fikirleriniz neler?
@Murat5038 aramızdan ayrıldıktan sonra, güvenlik bölümümü mavi ekran verdi sanki. Raporları inceleyen kalmadı.
Murat Bey'in önemi artık daha fazla anlaşılıyor.

En kısa sürede aramıza dönmesini dilerim. :)

Güvenlik kategorisinde Murat Bey kadar yardımcı olan kimse yok. Miller vardı, o da bıraktı Sosyal'i zaten.
Aynı şekilde @Murat5038 bırakırsa raporları inceleyecek kimse kalmayacak ortalıkta.
HijackThis kullanımı ile ilgili rehberler çok ama çok az. Bir site vardı hijackthis sonuçlarında fixlenmesi gereken şeyleri gösteren, o da kapandı. Elde var sıfır.

@24099 , @117084 ve @102035 (ben) elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ancak çözüme ulaşamadığımız olaylar oluyor. Kaspersky Kullanıcısını çok fazla göremiyorum. Çözüme ulaşamadığımız olaylarda Murat Bey'i etiketliyorduk ve genellikle sorunu çözüyordu. Ancak çözüme ulaşamadığımızda artık etiketleyecek kimse kalmadı sayılır.

Her şey bir yana belki Sosyal'e zaman ayırmayı azaltmıştır, kim bilir.
Ancak bırakıp bırakmadığı belli değil. Umarım Sosyal'i bırakmamıştır ve hiç bırakmaz. :)

Hello again arkadaşlar :) Olmayışımın etkilerini görmüş olmanız iyi bir şey :) Kusura bakmayın yardım edemediğim arkadaşlar için.
Girememe nedenim yaklaşık 20 gündür internet bağlantısı ve modem ile ilgili sıkıntılar çekmekteyim. Malum Türkiye şartlarında da işler hızlı işlemiyor bu yüzden gecikiyor.
Kısaca açıklamaya çalışayım, günleri bildirmeyeceğim açıklamada ama baya uzun gördüğünüz gibi.

İlk olarak aldığım 2. el bir Asus modemi 2 aydır kullanıp bir elektrik kesintisinde mefta olmuştur, garantiye gönderildi onarılmayacağı bildirildi. Mefta olduğunu ilk olarak düşünmeyip ISP ile iletişime geçtim düzelmişler (onlara göre ) :)
Farklı bir internet hattında modemi denediğimde anlaşıldı modem mefta olduğu ve bu süre kargo bekleme ve Telekom ekip bekleme işlerini doğru yapmayan kişilerden uzadı gitti ve hala devam ediyor.

Modemi gönderdim ancak bu sefer hazır modem yok bağlantı kabloları önceden kendim birleştirmiştim ek olmasın diye ekip çağırdım ve ek olmadan hattı yenilemelerini istedim geldiler yaptılar gittiler ve hala sıkıntı yokmuş onlara göre :)

Kardeşimin modemi aklıma geldi onu kullanayım dedim baktım ki Telekom ekibinin sağlam dediği hatta sinyal hala yok. Uzun bir süre hatta sıkıntı yok diye ekipler gelmedi ve bugün itibariyle gelip kontrol ettiklerinde farklı yerden hat kablosu yerlerde sürünüyordu :) Düzelttiler ve kardeşimin modemiyle idare ediyorum bakalım modem ulaşması ne kadar sürecek!

Cevap verilmeyen veya eksik verilen ve bildirim gelen bütün mesajları kontrol edeceğim merak etmeyin 100 civarı bildirim var uzun sürecektir o yüzden sabırlı olmanız dileğiyle ;)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı