Mutasyon academy pt alınır mı?

396162

Hectopat
Antrenman programını ve beslenme programını beraber verdiği için mantıklı geldi sizce alınır mı? Sitesindeki değişimlerde güzel duruyor. Normalde diyetisyene 350TL veriyordum bunun hem antrenman programı hem beslenme programı 6 aylık 1450TL olduğu için alsam mı bilemedim.

Antrenman programını ve beslenme programını beraber verdiği için mantıklı geldi sizce alınır mı? Sitesindeki değişimlerde güzel duruyor. Normalde diyetisyene 350TL veriyordum bunun hem antrenman programı hem beslenme programı 6 aylık 1450TL olduğu için alsam mı bilemedim.
Bu arada beğenmezseniz 15 gün içinde iade yapabilirsiniz diyor ama o parayı ne kadar zamanda iade eder orası şüpheli.

Bu arada beğenmezseniz 15 gün içinde iade yapabilirsiniz diyor ama o parayı ne kadar zamanda iade eder orası şüpheli.
kankam pt ye falan gerek yok bence, eğer az buçuk bir şeyler biliyorsan kendinde yaparsın en kötü internetten video vs izlersin.
İnternette bir sürü bilgi kaynağı olduğu için ben bu tarz hizmetleri gereksiz buluyorum.
arkadaşın dediğine %100 katılıyorum. İnternette bir sürü ücretsiz antrenman programı var, beslenme programına gelecek olursan buradan kalori ihtiyacına bak, kilo mu vermek istiyosun almak mı değerlendir ve o kadar kalori al. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış yeterli.

Geri
Yukarı