Mutsuz hissediyorum

FizzKhalifa_07

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4gb Ram İntel UHD 605 İ3 4. Nesil
Meslek
Nazi Ordusunda General
Son 3-4 haftada çok sosyalken inanılmaz asosyalleştim. Kimseyle konuşmuyorum. Çok değer verdiğim kişiler beni bıraktı ya da birkaçıyla ayrılmak zorunda kaldık. Sıkılıyorum, hiçbir şeyden zevk almıyorum. Saatlerce telefon başındayım. Ne yaptığımı bilmiyorum. Bir yandan ailem üstüme geliyor. İnsanlar beni sevmiyor. Bugün 4 yaşındaki kuzenim bile onu çizgi film izlerken sevdiğim için annesine şikayet etti ve bana kızdı. Olaylar sadece bundan ibaret değil. Farklı şehre taşınmama bana büyük bir darbe bıraktı. Kız arkadaşımla boş bir konu yüzünden kavga ettik. Şu anda o da mutsuz ve aslında iki taraf da gurur yapıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Büyük hayalleri olan birisiyken şu anda içimden hiçbir şey gelmiyor.

Ne yapmam gerekiyor tekrardan mutlu olmak için? Kahve bağımlısı oldum ve bu sadece vakit geçsin diye olan bir şey günde 5-6 bardak stabil bir baş ağrım var. Gecelerim uykusuz geçiyor, bıktım artık. Ne yapmalıyım? Hayattan nasibin almış birisi gibi hissediyorum. Yaşayacağını yaşamış. Çok değil bundan 1 ay önce her şey farklıydı. Çok kaliteli bir yaşamım vardı. Neden insanlar beni sevmiyor? Ve hala şu düşüncedeyim: Beni eleştiren insanların benim tırnağım olamayacağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum daha ağırlarını yaşadım ve anladım ki insanları salacaksın. İnsanları derken kız arkadaşını falan değil. Çoğunlukla akrabaları v.s. Sonra aile içine karışmayacaksın. Ben çok karışan bir insandım ve artık saldım gerçekten rahatladım. Kız arkadaşınla da barış. Gurur yapmayın çünkü yarın gurur yapamayacak hale gelirsiniz ve pişman olursunuz. Kendine çeki düzen ver. Güzel giyin, kendine bak, hobi edin. Ancak böyle geçer. Kendimden biliyorum.

Ben yıllardır yaşıyorum aynısını, 1 kız arkadaşım olmadı hatta doğru düzgün arkadaşım bile olmadı. Her gün yapayalnız, çaresiz, umutsuz yaşadım. Param hiç olmadı, sevdiklerim yüzüme bile bakmadı, ailem benden hep nefret etti. Boşver seni sevmeyeni ham yapiyim.

Son 3-4 haftada çok sosyalken inanılmaz asosyalleştim.
Kavram hatasını düzenleyelim; asosyal olmadın, yalnız kaldın.
İnsanlar beni sevmiyor.
Daha dün sosyalken nasıl bu konuma düşebilirsin ki? =P

Çok değer verdiğim kişiler beni bıraktı ya da birkaçıyla ayrılmak zorunda kaldık.
Bir yandan ailem üstüme geliyor.
Farklı şehre taşınmama bana büyük bir darbe bıraktı.
Kız arkadaşımla boş bir konu yüzünden kavga ettik.
Belli ki hayatın boyunca pek zorlanmış birisi değilsin. Böyle olaylar inla olacak, olmaması çok zor. Bu süreçten geçmen senin kararlılığına ve gücüne bağlı...

Yeni konular

Geri
Yukarı