MUX Switch sonrası kasma yaşanıyor

YalpTurhan2125

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim DELL G15 5530 laptopum da MUX Switch var Dell Alienware ile ama BIOS tada onu actigimda anlık donmalar meydana geliyor ama FPS düşmüyor FPS 165 164 kalıyor ama ekran donuyor yani bu sorun FPS düşmesinden kaynaklanmıyor Roblox'ta bile oluyor bu sorun RTX 4060 ve 13.nesil i7-13650hx kullanıyorum böyle bir oyunda FPS düşmesi yemem zaten imkansız Roblox'un en hafif oyununa girdiğim zaman bile oluyor ama eğer MUX Switch'i kapatırsam düzeliyor ekran kartında sorun mu var benim 2 tane gpum var biri Intel UHD Graphics diğeri ise RTX 4060 laptop GPU Intel'i aktif ettiğimde bu sorun olmuyor ama FPS düşüyor yüksek FPS için RTX 4060'a geçmem gerekiyor ama anlık donmalar yasaninca konsantre olamıyorum sinirlerimi bozuyor FPS'te düşmüyor sabit 165 bu sorun 7 8 saniyede bir veya daha sık oluyor bilmiyorum ekran kartı driverlarını sildim yükledim birçok ayar denedim düzelmedi Windows 11 Pro kullanıyorum.Donanımsal bir sorun mu var?Ve Bu sorun sadece oyun ve uygulamalarda oluyor büyük ihtimalle tam test etmedim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı