Mysupplement Gainer alınır mı?

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Biraz araştırdığımda mysupplementin big joyun yan markası olduğunu öğrendim.
Kalite olarak ne farkları var? Gidip 400 500 TL farkla Hardline veya big joyun kendi asıl markasını almaya değer mi?

Dosya Ekleri

• bigjoy gainer.png
    bigjoy gainer.png
    121,1 KB · Görüntüleme: 100
  • normal gainerdan.png
    normal gainerdan.png
    735,4 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz araştırdığımda mysupplementin big joyun yan markası olduğunu öğrendim.
Kalite olarak ne farkları var? Gidip 400 500 TL farkla Hardline veya big joyun kendi asıl markasını almaya değer mi?

Gainerlar hiçbir şekilde alınmaz kalitesiz protein tozuyla şekerin karışı mıdır genelde aminoları da proteinden sayar içindekileri hileli yazarlar çok zayıf değilsen alma (miden küçük ise al çünkü küçük olduğu zaman yeteri kadar katı besin alamazsın doyarsın haliylede kilo alamazsın) miğdenin büyük olduğunu düşünüyorsan paranla birlikte en yakın marketten tavuk ve pirinç al.

Gainerlar hiçbir şekilde alınmaz kalitesiz protein tozuyla şekerin karışı mıdır genelde aminoları da proteinden sayar içindekileri hileli yazarlar çok zayıf değilsen alma (miden küçük ise al çünkü küçük olduğu zaman yeteri kadar katı besin alamazsın doyarsın haliylede kilo alamazsın) miğdenin büyük olduğunu düşünüyorsan paranla birlikte en yakın marketten tavuk ve pirinç al.
Ben gainer kullanmadan kilo alamıyorum daha öncesinde kullandım 5-6 kilo almıştım şimdi yeniden kullanacağım

MySupplement ek içerik olarak daha çok vitamin içeriyor, BigJoy ise Amino Asit, Magnezyum, Kafein gibi ürünler içeriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı