Mysupplement Whey Protein alınır mı?

boifromasgard

Kilopat
Yer
Denizli
Supplement Gurmesi'nin yaptığu bu videoyu izledim fakat tam olarak bu ürüne yer vermemiş. Mysuppelement ve BigJoy markaları aynı kalitede diye biliyorum. Bu ürün ve BigJoy markasına ait Big Whey aynı kalitede midir?

Konu hakkında bilgi edinebildin mi ?
Çilekli olanı kullanıyorum, tadı gayet güzel topraklanma falan yapmıyor. Bu soruyu kendisine yayında sordum burda cevap alamayınca, protein kalitesi açısından aynı hammadde olduğu için aralarında hiçbir fark yok aynı segmente koyabiliriz demişti, ekstrası farklı sadece. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

MySupplement BigJoyun alt markasıdır, hammaddelerini Volac tan alırlar Volac da kalitelidir.
Bigjoy Fenerbahçeye bile sponsor olmuş köklü bir markadır alabilirsiniz. Attığınız ürünün 1 servisinde 18gr protein var fakat BigJoyda 24 gr protein var alırken bunları göz önünde bulundurup alın MySupplementin farkı içinde glutamine ve bcaa da olduğundan dolayı recoverı birazdaha sorunsuz geçirmeniz ama bence boş gerek yok.

Almışken kaliteli birşey almanızı öneriririm bu kaliteyide HIQ Hi PRO PLUS 2 KG rahatlıkla bulabilirsiniz.

1 ölçeği 30 gram ve 1 ölçek fiyatı 20.43 tlye geliyor. Aynısnı MySupplementde 1 ölçeği 30 gram olarak hesaba kattığımızda 14.32 tlye denk geliyor fakat 1 serviste 4.5 gram gibi bir protein farklı olacak eğer farka değer ve kaliteli WPC80,WPC90 isterseniz HIQ tercihiniz olsun bütçeniz yetmiyor isede BigJoy daha mantıklı bir seçim olabilir.

BigJoyun 2kiloluk ürünüde şu şekilde https://www.bigjoy.com.tr/bigwhey-classic-cikolata bu ürünün ölçeği 34 gram fakat HIQ ile aynı protein değerini sağladığı için pek bir şey ifade etmemektedir HIQ TESTO10 kodu kullanarak indirimle aldığınız zaman daha uygun bir fiyata gelmektedir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı