N11 Rezaleti

ben diyorum ki 10 yıldır e ticaretten alışveriş yapıyorum hala bana puana bakacaksın ürün gelmeden onaylamayacaksın süresi var falan diyorlar :(

Arkadaşlar @sergenatalmis kayıt tarihine bakılacak olursa Technopat gibi titiz bir platformda uzun süredir var. Puandı muandı bunların hepsine hakim olduğu belli. Bunları zaten çoluk çocukta biliyor. Burada bahsedilen husus mağazaların yeterince denetlenmediği. Zaten ben şöyle bir bakıyorum n11'e yeni girmiş satıcılar hariç puanlar zaten hep 80-85'in üstünde. Daha önce bu tarz konularda yaptığım yorumlar gibi, internet işi içinde şans faktörü de barındırır. Demek ki sizin satın aldığınız mağazalar güvenilirmiş. Bir problem yaşamamışsınız. Ama arkadaş yaşamış. Olabilir yani. Şimdi tutup merdiven altı iş yapana adamlarımı savunalım. Evet hepsiburada n11'e göre çok daha iyi. Ama n11'inde elinde yok yok arkadaş. Genelde de en ucuzu n11'de oluyor. Neyse sana geçmiş olsun dostum. :) Ben sırf bu ayakkabı işinin çok merdiven altı yapan var diye internetten almıyorum. Sana da tavsiye ederim. :D

Arkadaşlar @sergenatalmis kayıt tarihine bakılacak olursa Technopat gibi titiz bir platformda uzun süredir var. Puandı muandı bunların hepsine hakim olduğu belli. Bunları zaten çoluk çocukta biliyor. Burada bahsedilen husus mağazaların yeterince denetlenmediği. Zaten ben şöyle bir bakıyorum n11'e yeni girmiş satıcılar hariç puanlar zaten hep 80-85'in üstünde. Daha önce bu tarz konularda yaptığım yorumlar gibi, internet işi içinde şans faktörü de barındırır. Demek ki sizin satın aldığınız mağazalar güvenilirmiş. Bir problem yaşamamışsınız. Ama arkadaş yaşamış. Olabilir yani. Şimdi tutup merdiven altı iş yapana adamlarımı savunalım. Evet hepsiburada n11'e göre çok daha iyi. Ama n11'inde elinde yok yok arkadaş. Genelde de en ucuzu n11'de oluyor. Neyse sana geçmiş olsun dostum. :) Ben sırf bu ayakkabı işinin çok merdiven altı yapan var diye internetten almıyorum. Sana da tavsiye ederim. :D

Dediğin gibi kardeşim sadece yurt içi değil yurt dışında da alışveriş yapmadığım site çok azdır. Ayrıca bu sadece ayakkabı olayın da geçerli bir olay değil. Birçok mağaza bu şekildedir diye düşünüyorum. Bilgisayar donanımı satan mağazalarda vardır. Zaten monitör olayı ne olacak hiç bilmiyorum. Ama şunu bilin ki n11 sizi hiç bir şekilde haklı bulmuyor. Her zaman merdivenaltı da olsa dolandırıcı da olsa mağazalarını savunuyorlar. Saygılar.

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar. Ben bu işi yapmam gereken bir görev haline getirip ne kadar çok kişi duyarsa o kadar iyidir diyerek donanımhaber de bir konu açtım... Donanımhaber üyeliği olanlar konuyu öne çıkarıp birde orada yorumlarsa sevinirim. Ekşi sözlük üyeliği olup da konu hakkında sesimi duyuracak bir arkadaş bana www.facebook.com/srgnata adresinden ulaşabilir. Saygılar ve sevgilerle.

@Erdem Çolakoğlu @Kip @Ahmet54 @Caulfield @Silinen üye @KralYolu @Ansur

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı