Diğer N11'de Monster çanta serisi indirimde!

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Monster çantaların N11'de hepsi şu an indirimde. Yakın bir zamana kadar 600 TL'nin üstündeydi, şu an 369 TL. Kupon falan kullanıp, Nays ile cashback alıp daha da ucuza getirebilirsiniz. Ben 17.3 olanı aldım, daha önce kullanmıştım gayet kaliteli. Bayağıdır takip ediyordum indirime düşmesini.

Monster laptop aldım, pişmanım ama tek doğru yapabildikleri şey çanta ve laptop kılıfı diyebilirim. Geniş, her şey için bölmesi var. Evi taşırsınız içinde. Denendi, onaylandı.

Teşekkür ederim hocam bana destek verdiğiniz için forumdaki arkadaşlar kullanmadan yorum yapma kabiliyetine sahipler zaten 17.3 stok bitmiş gerçekten kötü ürün demek ki herkes almış. Millete iyilik yaranmıyor aslında beni eksileyenlere selam çakmak istiyorum burdan. 😂

Teşekkür ederim hocam bana destek verdiğiniz için forumdaki arkadaşlar kullanmadan yorum yapma kabiliyetine sahipler zaten 17.3 stok bitmiş gerçekten kötü ürün demek ki herkes almış. Millete iyilik yaranmıyor aslında beni eksileyenlere selam çakmak istiyorum burdan. 😂
Ürünü satın aldığınız için herkes iyi yorum yapmak zorunda değil. Ürünün nasıl bir görsel kalite sunduğunu anlamak için satın almak zorunda değiliz. Malzeme kalitesine de kimse bir laf etmemiş. Çirkin bir çanta olduğunu belirtmiş arkadaşlar.

Geri
Yukarı