Nanokatalog'da Inno3D GTX 1080 Twin X2 2600TL

ahr0cdovl2ltywdlcy5py2vjyxquyml6l2ltzy9nywxszxj5lzmymzq3ntq5xzu1mzkuanbn.jpg

Inno3D GTX 1080 Twin X2 8GB GDDR5X Ekran Kartı N1080-1SDN-P6DN - Nanokatalog

Gerçekten şaka gibi ya yarın sipariş verecektim 2 saat önce 2600 TL olan kart bir anda 2784 TL'ye çıktı
Fiyat tekrar 2630TL olarak güncellenmiş. Sipariş verecekseniz kaçırmayın.

Bence de alınabilir Gtx 1080 sonuçta çok mu ısınıyor azcık hızlarını düşürürsün olur biter Gtx 1080 kullanmak var sonuçta.

Fotoğraflar sizi yanıltmasın kullanılan elektronik bileşenler rakipleri ile rahatlıkla yarışır, soğutma performansı fena sayılmaz. Sırf kırmızı ejder var yok diye bu kadar dövmeyin ;)
Kullanılan elektronik bileşenler bence rahatlıkla yarışamaz. Yarışır olması için hangi açıdan? Ne bakımından? Ben gidip ışıklı mışıklı olmadığı için laf yapmadım zaten ürünün fotoğraflarını inceledim bana göre hala kalitesiz

Kullanılan bileşenler askeri sınıf olarak geçen dayanıklı ve uzun ömürlü olanlardan. Bilimsel olarak kullanılan bileşenler MSI, ASUS vb. markalar ile yarışır. Bunlar bilimsel olarak kanıtlı zira videoları açıp inceleyince çoğunun aynı markadan alındığı bile belli oluyor. Malesef elektronik bileşenler bence ile ölçülmüyor, öznellik burada yok oluyor, nesnellik devreye giriyor, nesnellik argümanında bencelerin yeri yok. Elektronik bileşenlerde bence yorumu girerse düzgün inceleme bile yapılamaz. Tamamen mahalleye yeni gelen çocuğun dövülmesi gibi olaya yaklaşıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı