Sürprizbozan Naruto Shippuuden Shisui ile ilgili bölümler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Shippuden'i bitirdim ama Uchiha Shisui ile ilgili detaylı bölümler yoktu. 400.bölümden sonraki filler bölümleri izlemedim (Kakashi anbu ve İtachi ile ilgili bölümleri izledim).
Ama Shisui'nin Susan'o'yu nasıl çıkarttığını, Mangekyo Sharinganını nasıl aktif ettiğini ve Danzo ile savaşını görmedim, kaçıncı bölümler?
Umarım doğru bir etikettir @Uchiha Shisui

@WayneR

Kusura bakmayın. İşten dolayı ancak dönebildim.

Uchiha Shisui'nun Mangekyou'sunu nasıl aktif ettiğine dair anime içinde bir bölüm yok. Third Shinobi World War sırasında bir arkadaşının ölümünü görüp edindiğini söyleniyor. Susanoo'yu aktif etmesi ise oyunlara özel bir içerikte sunuldu. Normalde gördüğümüzden bir tık daha farklı bir işleyiş var. Onun haricinde zaten bilgilerin yer aldığı doldurma bölümleri izlemişsiniz. Ben yine de dediğim içeriği size sunayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@WayneR

Kusura bakmayın. İşten dolayı ancak dönebildim.

Uchiha Shisui'nun Mangekyou'sunu nasıl aktif ettiğine dair anime içinde bir bölüm yok. Third Shinobi World War sırasında bir arkadaşının ölümünü görüp edindiğini söyleniyor. Susanoo'yu aktif etmesi ise oyunlara özel bir içerikte sunuldu. Normalde gördüğümüzden bir tık daha farklı bir işleyiş var. Onun haricinde zaten bilgilerin yer aldığı doldurma bölümleri izlemişsiniz. Ben yine de dediğim içeriği size sunayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anladım, çok teşekkürler.

Geri
Yukarı