Nasıl daha iyi Yone oynanır?

akpnrertu58

Centipat
Daha fazla  
Yone'yi midde oynuyorum. İlk başladığımda çok güzel oynuyordum fakat son zamanlarda performansım düştü. Bana birkaç tüyo lazım Yone hakkında. En çok ta Lux Vlad gibi orta koridordaki kanser karakterlere karşı sıkıntıya giriyorum.

Yone'yi midde oynuyorum. İlk başladığımda çok güzel oynuyordum fakat son zamanlarda performansım düştü. Bana birkaç tüyo lazım yone hakkında. En çok ta Lux vlad gibi orta koridordaki kanser karakterlere karşı sıkıntıya giriyorum.

Normal değil mi? Adamlar menzilli. Böyle eşleşmelere doran kalkanı + ikinci şans girin.

Hocam yapacak tek bir şeyin var oda pratik. Videolar izleyebilirsin Lars gibi kanallardan, ama senin için olabilecek en iyi şey bol bol maç atman ve elinin Yoneye iyice alışması.

Yone'yi midde oynuyorum. İlk başladığımda çok güzel oynuyordum fakat son zamanlarda performansım düştü. Bana birkaç tüyo lazım Yone hakkında. En çok ta Lux Vlad gibi orta koridordaki kanser karakterlere karşı sıkıntıya giriyorum.
Belki elon arttığı için daha iyi rakipler geliyordur birde bu bahsettiğin çarlara karşı oynarken ikinci şans girmen gerekiyor lanede dürte dürte öldürüyorlar seni direkt tek fight atman gerekiyor trade atarsan pek karlı çıkamazsın

Hocam bunu kesin yap dediğiniz başka şeyler var mı?
Sadece yone mi oynuyorsun?

Sen cevap vermeden ben yazayım uyuyacam çünkü
Bende akali otpyim eğer sadece yone oynuyorsan matchup ezberliceksin hangi şampiyona karşı nasıl oynaman gerektiğini bilirsen eğer laneyi kazanırsın zaten ondan sonra meta dışı buildler dene kendi oynayış tarzına göre bi build bulursan sadece eşleşmeye göre birkaç item değiştirirsin son olarak da farmı çok iyi yapman lazım karşındaki adam öldürmesen bile farm diff atarsan büyük ihtimalle laneyi kazanırsın

Son düzenleme:
Uzak menzil şampiyonlarla Q biriktirdikten sonra E ile takasa gir. Hasarını vurup çık, adamın sana hasar vurmasına fırsat verme.
Ne kadar kasarsan kas asla farm yapmayı bırakma, geri düşersen adam kesmeye değil farm yapmaya odaklan.
Rün olarak bunları girebilirsin, hemen hemen her matchup için iyidir.
Rün.png

550 bin küsür puanla Yone mainim, istediğini sorabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı