Nasıl Tosla kart alınır?

KİNG09

Hectopat
Tosla kart şok a gittiğimde nasıl alabilirim çünkü ben hiç şoklarda bu kartı görmedim ve internetten aldığımız ile şokdan aldığımız arasında bir fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Tosla kart alma ben aldım 2 yıl kullandım kart bilgilerim çalındı iyi ki içinde yüklü miktar para yoktu bir de artık her ay 2 TL kesiyor.

Papara en iyisidir.

Hocam Tosla kart alma ben aldım 2 yıl kullandım kart bilgilerim çalındı iyi ki içinde yüklü miktar para yoktu bir de artık her ay 2 TL kesiyor.

Papara en iyisidir.

Nasıl alabilirim yazmış. Almalı mıyım diye değil. Şok Marketlerinde kasanın arka reyonunda asılı halde bulunuyor. Almak istediğini söyleyip kredi kartı veya nakitle ödeyerek alabilirsin.

Papara en iyisidir.
Papara kesmiyormu?
Ben ininal kullanıyorum

Tosla kullanmak için illa fiziksel kart almana gerek yok (eğer ATM'de kullanmayacaksan) şoka gidip telefon numarani söyleyip para yüklersen para zaten geliyor.
Tosla kart şok a gittiğimde nasıl alabilirim çünkü ben hiç şoklarda bu kartı görmedim ve internetten aldığımız ile şokdan aldığımız arasında bir fark var mı?

Geri
Yukarı