Nasıl üşengeçlikten kurtulurum?

Güzel fikir İngilizce podcast vardı bende dinlerim. Çok teşekkürler.

Ya bir de kulaklık ile gezerken utanıyor musunuz?
İnsanlar tuhaf tuhaf bakıyor burda.
Hayır, üstelik ben kulak üstü kulaklık kullanıyorum, kendi tercihim değil mi, kimse bir şey diyemez.

Bozuk mu bilmiyorum ama uyku düzenini düzeltmeni tavsiye ederim. Erken yatıp erken kalkmaya çalış. Diğer bir çok sıkıntına da iyi gelir ve daha enerjik olacağın için üşengeçlikten de bir nebze kurtulmuş olursun.
Bir de herkese mantıklı gelir mi bilmiyorum ama bende çok işe yaramıştı akıllı bir bileklik alıp aktiviteni takip et. Motivasyonun artar. Mi band 5 kullanıyordum. Oturma uyarısı var uzun süre oturduğun zaman uyarı veriyor bileklik. Uyarı geldiğinde kalkıp ev içinde iki üç adım atmak bile çok şeyi değiştiriyor.

Bozuk mu bilmiyorum ama uyku düzenini düzeltmeni tavsiye ederim. Erken yatıp erken kalkmaya çalış. Diğer birçok sıkıntına da iyi gelir ve daha enerjik olacağın için üşengeçlikten de bir nebze kurtulmuş olursun.
Bir de herkese mantıklı gelir mi bilmiyorum ama bende çok işe yaramıştı akıllı bir bileklik alıp aktiviteni takip et. Motivasyonun artar. Mi Band 5 kullanıyordum. Oturma uyarısı var uzun süre oturduğun zaman uyarı veriyor bileklik. Uyarı geldiğinde kalkıp ev içinde iki üç adım atmak bile çok şeyi değiştiriyor.

Son 2 gündür sadece geç yatıyorum o kadar. Bileklik bende kullanıyorum ancak öyle bir motive edici yanı maalesef yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı