Nays ile Papara'ya para gönderilemiyor

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam, Nays üzerinden Papara IBAN'ı kullanarak para göndermeye çalışıyorum fakat alıcı adı otomatikman doldurulmadığı için para transferi gerçekleştiremiyorum. Alıcı adına adımı soyadımı yazmayı ve Papara elektronik para a. Ş. Yazmayı denedim fakat olmadı. Nasıl göndereceğim?

Selam, Nays üzerinden Papara IBAN'ı kullanarak para göndermeye çalışıyorum fakat alıcı adı otomatikman doldurulmadığı için para transferi gerçekleştiremiyorum. Alıcı adına adımı soyadımı yazmayı ve Papara elektronik para a. Ş. Yazmayı denedim fakat olmadı. Nasıl göndereceğim?
Papara'dan Nays kartını kart olarak ekleyip oradan aktar. %3,9 komisyon alıyor ama.

1714251398567.png

Son düzenleme:
Bende de çalışmamaya başladı Nays'tan Papara IBAN'ına gönderme özelliği. Dümenden İş Bankası dekontu oluşturuyor ama ortada transfer falan yok.

Geri
Yukarı