Oyun Nays ile Sons of The Forest 224 TL

Desteğe yazdım. 2 gün geçti bekliyorum hala.
Bende de aynı sorun oldu herkeste olduğu gibi. Canlı yardımdan kayıt oluşturduktan 4 gün sonra iade oldu ve sonraki harcamalarımda 2 gün içinde hediye para geldi.

Bende denemek için 30tllik oyunu aldım naysla 6 gün oldu desteğe de yazdım halbuki hep bu şekilde olacaksa sıkıntı yani...
Hocam 1 kere kayıt oluşturdum ve önceki gelmemiş paraları da yatırdılar. Sonrasında bir sıkıntı yaşamadım biraz beklerseniz gelecektir.

Her oyun için de geçerli mı? Mesela ben Elden Ring almak istiyorum yine %20 cashback olacak mı?
Hocam size tavsiyem bekleyin. Bahar indirimlerine 20 gün gibi bir süre kaldı ve 420 liraya düşmesi çok yüksek bir ihtimal önceki büyük indirim olan kış indirimlerinde de fiyatı düşmüştü. 420 liranın da yüzde 20'sini nays kart verdiğinde oyun 336 tlye denk geliyor ki böyle bir oyun için gerçekten çok iyi bir fiyat.

Hocam benim geldi ama çok gecikti, 10 gün sonra falan gelmişti. Üç iş günü demeseler laf etmeyeceğim de, neyse :)

Bende ona kızıyorum. 2 hafta diyebilirsiniz.

Bende de aynı sorun oldu herkeste olduğu gibi. Canlı yardımdan kayıt oluşturduktan 4 gün sonra iade oldu ve sonraki harcamalarımda 2 gün içinde hediye para geldi.

Hocam 1 kere kayıt oluşturdum ve önceki gelmemiş paraları da yatırdılar. Sonrasında bir sıkıntı yaşamadım biraz beklerseniz gelecektir.

Hocam size tavsiyem bekleyin. Bahar indirimlerine 20 gün gibi bir süre kaldı ve 420 liraya düşmesi çok yüksek bir ihtimal önceki büyük indirim olan kış indirimlerinde de fiyatı düşmüştü. 420 liranın da yüzde 20'sini Nays kart verdiğinde oyun 336 TL'ye denk geliyor ki böyle bir oyun için gerçekten çok iyi bir fiyat.

Yani iade ederler de bu şekilde biraz saçma ama ne yazık ki.

Geri
Yukarı