Nays ile Steam'den ödeme yaparken onaylı hesap mı olması gerekiyor?

stayinghome

Hectopat
Merhaba,

Az önce Steam'den Nays kart ile ödeme yaptım, %20'lik indirimden faydalanmak adına. Nays kartın onaylı ve onaysız hesap türleri varmış. Ben onaysız hesap durumundayken alım yapmıştım. Bu durumda yine de iade hesaba geçiyor mu yoksa onaylı müşteri mi olmak gerekiyor?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Az önce Steam'den Nays kart ile ödeme yaptım, %20'lik indirimden faydalanmak adına. Nays kartın onaylı ve onaysız hesap türleri varmış. Ben onaysız hesap durumundayken alım yapmıştım. Bu durumda yine de iade hesaba geçiyor mu yoksa onaylı müşteri mi olmak gerekiyor?

Teşekkürler.
Onaylı müşteri olmanıza gerek yok, dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

Peki bu gelen iadeyi çekebiliyor muyum? Yani başka bir hesabıma aktarabiliyor muyum? Yoksa yine Nays kartıyla başka bir alışverişte mi kullanmam gerekiyor?

Normal para, istediğin gibi kullanabilirsin.

peki bu gelen iadeyi çekebiliyor muyum? Yani başka bir hesabıma aktarabiliyor muyum? Yoksa yine Nays kartıyla başka bir alışverişte mi kullanmam gerekiyor?
Eğer başka banka hesabına aktarmak istiyorsanız iş bankası müşterisi olmanız gerekti sanıfım.

Merhaba,

Teşekkürler.

Nays SIM kart blokesi nasıl kaldırılır? bu konuya bakabilir misiniz çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı